Díky stavebnímu pouzdru získají posuvné dveře na eleganci

Sledujete moderní trendy? V tom případě vám přítomnost posuvných dveří jistě neunikla. Počkat, o horkou novinku popravdě nejde a bytoví architekti si na ně potrpí od nepaměti, ale na druhou stranu se elegantní prvek v posledních letech dostává opět do popředí zájmu. Důvodů je přitom hned několik a nejde jen o nevšední atmosféru, kterou bydlení díky posuvným dveřím získá. Podstatnou roli hraje také úspora místa a pokud počítáte každý centimetr čtvereční navíc, přijdou vhod i vám. A pokud vám doma běhají malé děti, jistě oceníte i bezpečnostní faktor – posuvné dveře učiní přítrž přivřeným prstíčkům. Dnes se však nebudeme zabývat výběrem dveří jako takových, ale problematikou stavebních pouzder.

Co je to stavební pouzdro?

Stavební pouzdro je prvek, který umožňuje zasouvání posuvných dveří přímo do zdi. Je praktické a elegantní zároveň a lze instalovat do zděné i sádrokartonové příčky. Volnou ruku budete mít i při výběru dveří, protože do stavebního pouzdra můžete dosadit libovolný typ – od standardních dveří až po celoskleněnou variantu.

Je montáž složitá?

Montáž stavebního pouzdra není náročná a svépomocí ji zvládne každý šikovnější kutil. Součástí balení je navíc podrobný návod, který vás dovede ke zdárnému cílí. Pokud se však na instalaci necítíte, přizvěte si na pomoc profesionály. Specializovaní prodejci nabízí kompletní servis, který montáž pouzdra zahrnuje. Vyškolení technici vám zaručí stoprocentní výsledek a za kvalitu provedení ponesou zodpovědnost. Pouzdro Eclisse

Není pouzdro jako pouzdro

Asi vás to nepřekvapí, ale i v případě stavebních pouzder platí, že není radno stavět nízkou cenu nad kvalitou. Chcete-li, aby vám systém věrně sloužil, vsaďte na pouzdro Eclisse. Stavební pouzdra Eclisse se chlubí propracovanou a velmi odolnou konstrukcí, která svou funkci plní až několik desítek let. Jsou určena pro všechny typy dveří do tuzemských výrobců a jejich instalace je velmi snadná. Pouzdra se vyrábí pro jedno i dvoukřídlé dveře a samozřejmě i teleskopické varianty.