Kuchyně

Nejlepší kuchyně v Brně – na koho se obrátit, když potřebujete novou kuchyň?

Následující minirecenze ocení obyvatelé Brna a přilehlého okolí, kteří si pohrávají s myšlenkou na novou kuchyň. Pokud do této cílové skupiny patříte i vy a již jste se pustili do pátrání po nejlepším výrobci či kuchyňském studiu, pravděpodobně jste narazili na spoustu firem. Jistě, najít v Brně prodejce nebo přímého výrobce kuchyní není složité, mnohem těžší je však správně vybrat. Hraje pro vás hlavní roli cena, nebo kvalita? Toužíte po exkluzivním řešení, které nemá nikdo jiný, nebo si vystačíte se standardem? V prvé řadě si ujasněte své priority a poté se dejte do výběru.

V Brně působí celá řada kuchyňských studií a vy se tak setkáte s různými poměry ceny a kvality. Nechcete-li zbytečně ztrácet čas, zaměřte se na ty renomované. Mezi nejznámější kuchyně Brno patří následující firmy:

1. Hanák kuchyně – zavedený výrobce je na trhu pětadvacet let a ačkoliv budí dojem vyšší cenové kategorie, na své si přijdou i zákazníci s nižším rozpočtem. Na druhou stranu však nečekejte, že za své peníze dostanete něco navíc. Hanák sice nabízí i cenově dostupnější řešení, ale to lze u konkurence sehnat ještě levněji.

2. Kuchyně Schmidt – dlouhodobě působící výrobce je známý individuálním přístupem k zákazníkům. Firma není tak známá jako Hanák nebo Oresi, ale přesto se vyplatí, věnovat její nabídce pozornost.

3. Kuchyně Oresi – také tento prodejce patří k těm největším a jeho nabídka je vskutku pestrá. Ceny jsou přijatelné (v průměru nižší než u kuchyňského studia Hanák), ale v některých internetových diskuzích se objevují stížnosti na kvalitu použitých materiálů a nepříliš precizní montáž.

4. Kuchyně Gabon (www.gabon.cz) – na závěr jsme si nechali našeho favorita. Kuchyně Gabon totiž slaví úspěchy také v zahraničí – pozitivní reference z Německa, Rakouska a Švýcarska garantují vysokou kvalitu. A co se týče ceny, budete příjemně překvapeni. Navíc se můžete spolehnout na kompletní služby od A do Z – od počátečního návrhu, až po finální úklidové práce. Chcete-li se podívat na realizované práce, doporučujeme galerii pro kategorii rustikální kuchyně.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.