Skvělé tipy

Zážitkové dárky potěší každého

Máte rozvětvenou rodinu, spoustu dobrých známých a ještě lepších kamarádů? V tom případě si určitě často lámete hlavu s dárky k narozeninám, Vánocům a různým oslavám a zvláštním příležitostem. Pokud vás již omrzely věci, které dotyčný odloží do kouta, darujte jim něco, na co bude vzpomínat ještě několik let, ne-li celý život. Řeč není o ničem jiném, než o zážitcích, které můžete věnovat jako dárek. Zážitkové dárky jsou rok od roku populárnější a vzhledem rozmanitému spektru si můžete být jistí, že se vám podaří vybrat ten správný. Pojďme se spolu podívat na široký výběr zážitků, které pro vás připravuje esennce.cz.

Zážitky, na které se nezapomíná

Esennce.cz nabízí velmi intenzivní zážitky, které se pojí s adrenalinem, sportem, motorismem, ale také luxusem a netradičními aktivitami. Zážitková agentura již poněkolikáté získala titul Shop roku, takže se nemusíte bát, že kupujete zajíce v pytli. Vás ale jistě zajímají samotné zážitky, kterých je v nabídce požehnaně. E-shop je přehledně rozdělen do kategorií, takže se velmi rychle zorientujete. U každé aktivity najdete podrobné informace, které vám pomohou v rozhodování. Na své si přijdou úplně všichni, tedy osoby, které milují, když jim v žilách koluje čistý adrenalin, ale i nastávající maminky toužící po jemné relaxační masáži.

Daruj zážitek a nešlápneš vedle

Váš partner bude jistě mile překvapen, když místo kolínské objeví kupon, jež může proměnit v jízdu supersportovním vozem Ferrari. Ženy si zamilují pivní lázně a zamilované páry nepohrdnou dnem na jachtě. Zážitků je v nabídce opravdu požehnaně a jistě si vyberete i něco pro sebe. Nikdy vás nelákal bungee jumping či let vrtulníkem? Díky esennce.cz daruj zážitek, o kterém jste celý život pouze snili. Překvapí i nízká cena, která je pádným důvodem, proč zážitky rozhodně vyzkoušet.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.