Energie

Neomezujte se ve spotřebě plynu a plaťte méně!

Změna dodavatele plynuPoplatky za energie patří k nejvýznamnějším výdajům rodinného rozpočtu a proto bychom si měli řádně ohlídat, zda za ně neplatíme více, než doopravdy musíme. Ceny elektřiny a plynu mají i v tomto roce růst a proto nebude od věci pár tipů, které vám pomohou ušetřit. Zatímco spotřebu elektřiny můžeme do jisté míry snížit prostřednictvím úsporných zářivek, vypínáním spotřebičů, které fungují ve stand-by režimu či takzvaného nočního proudu, se spotřebou plynu je to komplikovanější. Omezit vaření, ohřev vody a vytápění objektu rozhodně není správnou cestou a jediným řešením tak zůstává změna dodavatele.

Využijte své právo volby dodavatele

Liberalizace českého energetického trhu umožňuje všem spotřebitelům svobodnou volbu dodavatele a nutno podotknout, že ji není radno podceňovat. Tarify konkurenčních dodavatelů se často velmi výrazně liší a s trochou štěstí ušetříte i několik tisíc korun ročně. U větších objektů může úspora činit i několik desítek tisíc. A podle jakých kritérií nového dodavatele vybírat? Je výhodnější RWE, ČEZ nebo třeba EON plyn?

Pro většinu spotřebitelů hraje prim cena, ovšem je třeba si uvědomit, že nový dodavatel by měl nabídnout nejen výhodný tarif, ale i komplexní služby a zákaznický servis. Jedním z dodavatelů, kteří se těší dlouhodobé přízni a ke kterým přechází spousta domácností, je zmiňovaný E.ON.

Proč právě E.ON?

Společnost E.ON se na českém energetickém trhu pohybuje již od roku 1995 a od samého počátku staví na dobré pověsti, široké nabídce přidružených služeb, ale také na nízkých cenách. Cena plynu EON patří k těm nejnižším, což lze ověřit i prostřednictvím nejrůznějších srovnávačů. Dodavatele, kteří se chlubí o něco výhodnějším tarifem, však válcuje přístupem k zákazníkům. Na pobočku, kde vám kvalifikovaní pracovníci zodpoví všechny případné dotazy, narazíte v každém větším městě. Ať už se vydáte do Prahy, Ostravy nebo navštívíte pobočku EON Brno, vždy se můžete spolehnout na vstřícné jednání. Všechny důležité informace však najdete také na webových stránkách.

Přechod ke společnosti E.ON je velmi snadný a změnu poznáte pouze na faktuře – kvalita dodávané energie zůstane stejná.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.