Energie

Cena plynu roste – nečekejte a najděte si levnějšího dodavatele už dnes

úsporaPro většinu českých domácností tvoří až 75 % nákladů za energie výdaje za vytápění. Ti z nás, kteří topí plynem, mají od letošního roku ještě více starostí. Zvýšení DPH na 21 % a distribuce v průměru o 4,32 % se na faktuře za plyn projevit musí. Nehodláte-li přecházet na tuhá paliva nebo jinou alternativu, měli byste se podívat po levnějším dodavateli. Můžete tak ušetřit i několik tisíc za rok a i to se přeci počítá.

Rádi bychom vám ve zkratce představili společnosti RWE, Elimon a Bicorn, které se v současnosti těší největší oblibě. Dost možná se právě jedena z nich stane vašim novým dodavatelem

RWE

RWE se zabývá výrobou, obchodem, ale i přepravou a zásobováním plynem a patří mezi pět největších evropských plynárenských společností. RWE plyn je zárukou kvalitních služeb a stabilních cen. Dodavatel má pro své zákazníky širokou škálu doplňkových služeb, mezi které patří i benefity v podobě RWE Karty (20 % sleva do kina a na skipasy) nebo program RWE premium s pestrou nabídkou produktů za atraktivní ceny. Zemní plyn od RWE odebírá více než 8 milion zákazníků, pro které je neustále k dispozici online správa účtu a zákaznická linka.

Elimon

Společnost Elimon a.s. působí na českém trhu téměř 10 let a nabízí klientům komplexní služby v oblasti poradenství a optimalizace nákladů za energie. Plyn od Elimon dlouhodobě patří k těm nejlevnějším a mezi největší lákadla patří individuální přístup šitý na míru potřebám zákazníků.

Bicorn

Bicorn s.r.o. vstoupil na český energetický trh v roce 2005 a nabízí několik produktových řad pro domácnosti i maloodběratele. Podobně jako Elimon, i Bicorn preferuje individuální přístup a díky letitým zkušenostem zaručuje vysoce kvalitní služby a kompletní zákaznický servis.

Přesnou výši úspory jednoduše a rychle spočítáte na srovnávacím portálu ušetřeno.cz. Díky srovnání, které vám nezabere více než několik minut, můžete ušetřit velmi zajímavou částku a navíc plyn odebírat od spolehlivého dodavatele. Přechod je bezplatný a nový dodavatel ho zařídí za vás. Více informací najdete na ušetřeno.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.