Nedejte mšicím a dalším škůdcům šanci!

Základem eliminace všech škůdců, kteří vašim rostlinkám neprospívají je pravidelnost. Pravidelnost v péči o zahradu, pravidelnost v postřicích a pravidelnost i v zálivce. Abyste ale na jedné zahradě nenechali ruce a záda, máme pro vás tip na šikovného pomocníka.

Taková zahradní šichta zahrádkářům začíná vlastně ještě dříve, než začne jaro. Protože někdo ta semínka zasít musí, že? A o to větší radost je pak z každé rostliny, které se daří. Samozřejmě pokud je zdravá a čilá, hned se do ní pustí nějací rošťáci, a to jsou hned obsypané růže, rybízy a co teprve okurky, jahody nebo papriky.

No pak je práce požehnaně, ale pokud má člověk zahradu jako střed své oázy klidu, zdroj zdravé výživy nebo jako koníček, nelituje jediné minuty. I tak těch minutek ale může být méně věnováno práci a více požitkům. A s tím vám pomůže jeden pomocník!


AKU postřikovač rostlin Kärcher PSU 4-18 se pro vás stane nepostradatelným pomocníkem. Pomůže vám s údržbou a ochranou rostlin tak pohodlně, že si okamžitě přivyknete a už bez něj nebudete chtít dělat postřiky jako dřív. S ním vám totiž končí ruční pumpování. Postřikovač má čerpadlo, které aktivujete stisknutím tlačítka. Spolehnout se na něj můžete, ať už se jedná o hnojení, likvidaci škůdců, zbavování se plevele nebo zavlažování malých sazenic – PSU 4-18 je díky své rozprašovací mlze/postřikovači perfektní pro všechny zmíněné aplikace. Rozprašovací paprsek zapnete podle potřeby pomocí spouště na trysce. Uvést jej můžete do trvalého provozu nebo plynule nastavit přímo na trysce od jemné mlhy až po bodový paprsek. Nádrž o objemu 4 litry s integrovaným ukazatelem stavu naplnění a kryt nádrže slouží zároveň jako odměrka pro měření postřiku. Nástavec lze prodloužit na 75 cm pro ergonomickou práci i ve vzdálenějších místech. Popruh vám navíc umožní pracovat jednou rukou a druhou mít volnou.


Chcete vědět více o pomocnících Kärcher? Podívejte se na www.karcher.cz

Publikováno: 11. 07. 2023

Kategorie: Zahrada

Autor: Martina Glosová