Luxusní bydlení

3 x luxusní bydlení pro nejnáročnější

Milujete luxus? Jakpak by ne, odolá mu jen málokdo. A nejde jen o drahé oblečení, rychlá auta, ale samozřejmě i o bydlení. Pokud se momentálně poohlížíte po novem bidýlku a hledáte to nejlepší, co je v současné době k mání, máme pro vás tři skvělé tipy. Ve všech případech jde o luxusní bydlení v Praze, které se chlubí promyšlenými vnitřními i vnějšími dispozicemi, prémiovou lokalitou a skvělou občanskou vybaveností. Jdeme na to!

Rezidence Podbaba

Rezidence Podbaba se nachází na Praze 6 a jde o developerský projekt společnosti Crestyl. Unikátní charakter potvrzuje ocenění odborné poroty v soutěži Realitní projekt roku 2011 a vám budoucím obyvatelům nabízí celkem 117 bytů. Ve všech místnostech jsou dřevené parketové podlahy, na chodbách a balkonech kvalitní dlažba a celkový dojem umocňují elegantní obklady v koupelnách a na toaletách. V případě zájmu si lze dokoupit garážové stání nebo sklepní prostory. Nedaleko rezidence je rezervace Divoká Šárka a park Stromovka, který ocení především milovníci procházek v příjemném prostředí a sportovci. V okolí je nespočet restaurací, obchodů a obchůdků a dalších možností kulturního vyžití. Nechybí ani základní a mateřská škola, lékař a velmi dobré spojení s centrem Prahy.

RP

Vily Diamantica

Nevšední nízkoenergetické bydlení s názvem Vily Diamantica najdete na Praze 5 v Prokopském údolí. Jádro projektu tvoří 8 luxusních vilek s dispozicemi 5+kk, které jsou komfortně vybavené a prošpikované moderními technologiemi. Nabízí dostatek soukromí a nádherný výhled do okolí. Zatoužíte-li po zábavě, zavítejte do nedalekého golfového areálu, aquaparku nebo nákupního centra Smíchov. Dostupnost centra je Perfektní a není divu, že se Vily Diamantica zařadily mezi nejlepší developerské projekty v Praze. Developer JRD sice projekt dokončí až v průběhu letošního roku, ale rezervovat si je můžete již nyní. Není na co čekat, více než polovina vil již byla beznadějně vyprodána.

VD

Branická vyhlídka

Moderní a nápaditá. Přesně taková je Branická vyhlídka v luxusní čtvrti na Praze 4. Viladům představuje solitérní bydlení nejvyšší kvality a disponuje bytovými jednotkami od 2+kk až po 4+kk. Opět se můžete těšit na klidné prostředí s dostatkem zeleně, velmi dobrou občanskou vybavenost a dostupnost do centra města. Hned vedle viladomu je dětské hřiště a nedaleko také park a sportovní centrum. Projekt by navržen tak, aby uspokojil potřeby těch nejnáročnějších zákazníků a nutno podotknout, že právě to splňuje do puntíku. A abychom nezapomněli – Branická vyhlídka patří mezi energeticky nenáročné stavby a z dlouhodobého hlediska ušetříte spoustu peněz za energie.

BV

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.