Interiér

Tipy na vánoční dárky v podobě nábytku a interiérových doplňků

Další Vánoce představují pro každého další výzvu. Co zase vybrat za vánoční dárky, když všichni stejně všechno mají? Zapomeňte na kosmetiku, papuče a vánoční svetry a zkuste se tentokrát zamyslet nad tím, zda náhodou někomu nedosluhuje nábytek anebo nepotřebuje nějaký praktický doplněk do interiéru.

Co koupit babičce a dědečkovi?

Pokud mají v domácnosti zvíře, je jedno, zda psa anebo kočku, možná uvítají novou sedací soupravu. Ta stará již může být ošoupaná, špinavá, a především plná chlupů, které z ní ani při dobré vůli stejně nikdy nepůjde dostat. Dědeček může být nadšený také třeba ze stojanu na víno a babičce zase uděláte radost praktickým svícnem anebo třeba stylovou lampou. Počítá se velký kus nábytku, ale i drobný doplněk. Do kuchyně můžete pořídit třeba šikovné kořenky, které budou vhodně doplňovat interiér a styl místnosti.

Nábytkové dárky pro malé děti

Těm úplně mrňavým můžete darovat třeba sedací vak anebo praktický box na hračky. Větší děti určitě uvítají třeba poličku na knížky a učebnice, kterou si budou moci pověsit nad psací stůl a odkládat na ní vše, co momentálně nepotřebují, ale byly by rády, aby jim zůstalo na očích. Pro všechny děti můžete zvolit třeba veselý barevný kobereček, který vkusně doplní interiér jejich dětského pokoje a zároveň jim pomůže udržet nohy v teple.

Něco pro rodiče

Jestliže někdo z vaší rodiny čeká narození potomka, můžete mu pořídit alespoň část výbavičky pro nového člena rodiny v podobě přebalovacího pultu anebo praktické komody na věci pro miminko. I drobné praktické doplňky ušetří spoustu času a peněz a vykouzlí úsměv na tváři novopečených i zkušených rodičů. I tady ale zabodujete doplňky do kuchyně v podobě minutek, dóziček anebo krásných kořenek. Rodiče malých dětí ocení také rychlovarnou konvici s možností nastavení teploty, která jim usnadní přípravu pokrmů pro ty opravdu nejmenší. Za univerzální nábytkové dárky lze považovat například vázy, květináče anebo třeba proutěné koše, které lze využít na mnoho způsobů. Hodí se i botník anebo věšák na kabáty. Jak vidno v oblasti nábytku a interiérových doplňků jsou možnosti pro vánoční dárky opravdu ohromné a je jen na vás, zda tuto příležitost chytnete za pačesy anebo si ji necháte ujít.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.