Interiér

Nebojte se prosklení interiéru

Sklo v interiéruZdá se vám, že je vaše bydlení příliš stereotypní a rádi byste jej nějakým způsobem oživili? Možná jste jen vsadili na nevhodné materiály, které celkový dojem spíše utlumily. A nezapomněli jste náhodou na sklo? Právě to by totiž mělo být nezbytnou součástí každého moderního interiéru, který dokáže nebývale provzdušnit a prosvětlit.

Sklo v bydlení může mít mnoho podob

Uveďme si však konkrétní příklad, „sklo v interiéru“ je totiž poněkud obecný pojem. Jedním z nejoblíbenějších skleněných prvků jsou bezesporu skleněné posuvné dveře, které slouží nejen ke zmíněnému prosvětlení, ale zároveň určitým způsobem propojují prostor. Nechcete-li definitivně oddělit jednotlivé místnosti, udělají vám skvělou službu. Dalším stupněm jsou skleněné příčky, které už dávno nepatří jen do kanceláří a obchodních center.

Dalším oblíbeným interiérovým prvkem jsou skleněné radiátory (nebo také sálavé panely), které se pyšní atraktivním designem a vyrábí se v mnoha barevných kombinacích, včetně zrcadlové varianty. Perfektní vzhled je bohužel vykoupen nižší schopností akumulace tepla a hodí se spíše jako doplňkový zdroj.

Sklo nachází využití také při výrobě obkladů a jeho použití je v tomto směru takřka univerzální. Sklenění obklady jsou vhodné do každé moderní koupelny (kde doplní skleněný sprchový kout a umyvadlo), kuchyně, ale třeba i obývacího pokoje. Ve vaší pracovně se zase uplatní skleněné vitríny, které představují ideální výstavní plochu pro vaše cennosti.

Sklo od MIJA THERM

Možností je skutečně velmi mnoho a pokud se do „prosklení“ bydlení pustíte, rozhodně nepřehlédněte široký sortiment společnosti MIJA-THERM s.r.o., která se výrobou skleněných konstrukcí a doplňků zabývá již od roku 1991. Kompletní nabídku najdete na webu mija-t.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.