Skvělé tipy

Na co myslet při rekonstrukci? Na kvalitu a praktičnost

Rozhodli jste se pro rekonstrukci svého bytu? Pokud ano, nebudou vás čekat jenom stavební úpravy, ale také nutnost pořízení nového nábytku. Zde nezbývá než doporučit firmu Nábytek Max, která je specialistou hlavně na kuchyně a pokoje pro děti. Aktuálně nabízí také zajímavé slevy, které vám umožní pořídit si třeba kuchyně na míru se zajímavým cenovým zvýhodněním. Firma však potěší i kvalitou svých výrobků. Podívejme se tedy, na co při rekonstrukcích myslet primárně.

Výsledek by měl být hlavně praktický

Je jasné, že pokud se vám určité řešení líbí, začnete o něm uvažovat. Je však dobré myslet i na to, zda je skutečně praktické – především u kuchyně. Fotogalerie některých typů vám může být zajímavou inspirací, která poslouží i k posouzení toho, zda se tímto směrem vydáte. Konkrétně u kuchyní je dobré myslet na:

  • Dostatečně velký pracovní prostor
  • Odolné materiály, které vydrží větší žár a vlhkost
  • Podlahu, která je nenáročná na údržbu

Na co se zaměřit v dětském pokoji?

Na co myslet v oblasti kuchyně tedy již víme. Nyní je ideální doba podívat se také na další místnosti v bytě. Těmi jsou dětské pokoje. Pokud máte předškoláka nebo malého školáka, pravděpodobně ho neustále zahrnujete novými hračkami. Ty je však třeba také někam ukládat. A jak to vyřešit? Pomůže praktický dětský nábytek. Myslet je tedy nutné hlavně na úložné prostory. Pomohou skříně, komody, stejně jako postele s prostorem, kam lze řadu věcí jednoduše uklidit.

Jak na pokoj pro studenta?

I zde bychom měli jít především cestou praktičnosti. Zařizujeme-li studentské pokoje, měli bychom se zaměřit hlavně na studijní prostor. Chybět by neměl dostatečně velký pracovní stůl, dostatečné osvětlení, stejně jako police a šuplíky na odkládání věcí. Základem by měla být i velká knihovna, a poté už to základní, co patří mezi studentský nábytek. Různé skříně a komody určené jak na oblečení, tak i vlastní věci.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.