Skvělé tipy

Facility management – záchrana pro majitele nemovitostí,kteří nemají čas na jejich údržbu

Investice do nemovitosti se většinou z dlouhodobého hlediska vyplatí, ale je s ní spojena spousta starostí a to především v případě větších bytových domů. Nejde jen o její údržbu, ale také celou řadu administrativních záležitostí, které spolykají spoustu času. Pokud ho nemáte, ale přesto vyžadujete, aby byl váš majetek v perfektním stavu a fungoval jak má, můžete se obrátit na někoho, kdo se o všechny záležitosti spojené s jejím provozem postará za vás. Takzvaným facility managementem se zabývá také společnost GREEN LIONS a.s., která spravuje více než 140 nemovitostí v Praze a jejím okolí. Zajímá vás, v čem vám mohou odborníci, kteří se ve svém oboru pohybují více než 18 let, pomoct?

GREEN LIONS se chlubí komplexním portfoliem služeb, které zahrnuje kompletní údržbu a správu nemovitostí a to včetně administrativních záležitostí zahrnujících účetní, ekonomický, právní a daňový servis i správu pojištění.

V praxi bude správce vašim jménem zajišťovat styk s nájemníky, pravidelně kontrolovat platby a aktivně řešit problémy s neplatiči (připraví také podklady pro žaloby). Postará se o evidenci a pasportizaci svěřeného majetku, evidenci a odečty měřidel a bude nemovitost udržovat ve skvělém technickém stavu. Samozřejmostí je nonstop technický servis, úklid a během zimních měsíců také úklid sněhu. Nebudete muset shánět instalatéry, elektrikáře, zedníky, zámečníky, sklenáře ani malíře – i ty v případě potřeby zajistí a postará se o optimalizaci nákladů.

Díky GREEN LIONS bude o váš nemovitý majetek postaráno a vám odpadne množství starostí. Facility management je cesta k časové i finanční úspoře. A vy se budete moct věnovat věcem, na kterých vám opravdu záleží. Zvučné reference, mezi kterými najdete také areály Advantage cars, bytový projekt Šaldova, administrační budovu Karlovo náměstí nebo multifunkční budovu Washingtonova, hovoří za vše. Spolupráce s profesionály bude prospěšná i pro vás. Více najdete na www.greenlions.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.