Pro kutily

Na nářadí se nevyplatí šetřit, ale…

Jaro znamená znovuzrození nejen pro matku přírodu, ale také pro všechny kutily a chalupáře, kteří byli během zimy zalezlí doma. Pokud se vám během chladných zimních měsíců do ničeho nechtělo, jistě jste nabrali dostatek energie, kterou nyní zužitkujete v rámci rekonstrukce či jen drobných domácích oprav. Vytáhněte si ze skříně všechno zaprášené nářadí a s úsměvem na rtech se pusťte do díla. Nemůžete snad vaši nepostradatelnou sadu nářadí najít? Možná, že jste ji nechali povalovat někde na zahradě a sněhová pokrývka ji proměnila v bezcennou hromadu zrezivělého haraburdí. Nedá se nic dělat, budete potřebovat novou.

Bez kvalitního nářadí ani ránu

Především byste si měli uvědomit, že se na nářadí nevyplácí šetřit. Nekvalitní nářadí může i rutinní opravu několikanásobně protáhnout. Pokud jste vaše současné nářadí podědili po otci, tchánovi, případně jiném rodinném příslušníkovi a netušíte, kde se pro zbrusu novou sadu vydat, máte několik možností. Vaší cílovou stanicí mohou být hobby řetězce typu OBI, BAUMAX či BAUHAUS. Zde není problém sehnat kompletní sortiment veškerého nářadí a instalatérské potřeby. Připravte se však na poměrně vysoké ceny.

Nářadí Knipex na internetu

Pokud vás vysoké ceny v hobby obchodech odradily, můžete si nářadí objednat na internetu. Ceny kvalitního nářadí Kniplex jsou o desítky procent nižší, než v kamenných prodejnách. Při nákupu kompletní sady tak můžete ušetřit i několik tisíc korun. Široký sortiment nářadí za velmi výhodné ceny najdete na cbn.cz. Nakoupíte z pohodlí domova a zboží budete mít obratem doma. A práce vám půjde o to víc od ruky!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.