Na nářadí se nevyplatí šetřit, ale...

Jaro znamená znovuzrození nejen pro matku přírodu, ale také pro všechny kutily a chalupáře, kteří byli během zimy zalezlí doma. Pokud se vám během chladných zimních měsíců do ničeho nechtělo, jistě jste nabrali dostatek energie, kterou nyní zužitkujete v rámci rekonstrukce či jen drobných domácích oprav. Vytáhněte si ze skříně všechno zaprášené nářadí a s úsměvem na rtech se pusťte do díla. Nemůžete snad vaši nepostradatelnou sadu nářadí najít? Možná, že jste ji nechali povalovat někde na zahradě a sněhová pokrývka ji proměnila v bezcennou hromadu zrezivělého haraburdí. Nedá se nic dělat, budete potřebovat novou.

Bez kvalitního nářadí ani ránu

Především byste si měli uvědomit, že se na nářadí nevyplácí šetřit. Nekvalitní nářadí může i rutinní opravu několikanásobně protáhnout. Pokud jste vaše současné nářadí podědili po otci, tchánovi, případně jiném rodinném příslušníkovi a netušíte, kde se pro zbrusu novou sadu vydat, máte několik možností. Vaší cílovou stanicí mohou být hobby řetězce typu OBI, BAUMAX či BAUHAUS. Zde není problém sehnat kompletní sortiment veškerého nářadí a instalatérské potřeby. Připravte se však na poměrně vysoké ceny.

Nářadí Knipex na internetu

Pokud vás vysoké ceny v hobby obchodech odradily, můžete si nářadí objednat na internetu. Ceny kvalitního nářadí Kniplex jsou o desítky procent nižší, než v kamenných prodejnách. Při nákupu kompletní sady tak můžete ušetřit i několik tisíc korun. Široký sortiment nářadí za velmi výhodné ceny najdete na cbn.cz. Nakoupíte z pohodlí domova a zboží budete mít obratem doma. A práce vám půjde o to víc od ruky!

Publikováno: 19. 03. 2012

Kategorie: Pro kutily

Autor: Adam

Tagy: nářadí | nářadí do dílny | nářadí kniplex