Chcete zase klidně spát? Nechte svůj majetek střežit IP kamerou!

Sou

V minulosti se k monitorování využívaly analogové kamery, které, jakožto jednosměrná zařízení, posílaly signál do videorekordéru. V posledních letech je vytlačují moderní IP kamery, které signál přenáší dvousměrně a to je předurčilo k mnohostrannému využití. Ještě jste o IP kamerách neslyšeli a netušíte, co si pod nimi představit?

IP kamery zachycují a vysílají živé záběry přes IP síť a vy je můžete sledovat lokálně, ale také na libovolnou vzdálenost. Třeba prostřednictvím smartphonu, kterým můžete kameře zadávat nejrůznější pokyny. Samozřejmě záleží na konkrétním typu zařízení, ale dražší varianty toho umí velmi mnoho. Zvolíte-li kupříkladu natáčivou variantu, budete moct kameru natáčet i do jiných úhlů, zoomovat atd.

Je nasnímaný obraz kvalitní?

Ceny vás mile překvapí. Poměrně kvalitní IP kameru pořídíte kolem 3 000 Kč a za špičkové modely dáte zhruba trojnásobek. Pokud vás možnost, jak efektivně chránit svůj majetek, zaujala, nezapomeňte se podívat do specializovaného e-shopu na www.prodejipkamer.cz. Mezi značkovými IP kamerami si jistě vyberete svého favorita, který se postará o váš klidný spánek.

Publikováno: 12. 03. 2014

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: bezpečnostní ip kamery | co je to ip kamera | ip kamera | ip kamery