Skvělé tipy

Biano.cz: Nová služba pro milovníky bydlení. Načerpejte inspiraci!

Sníte o jedinečném bydlení, máte k dispozici potřebnou částku, ale schází vám inspirace? Anebo jste na tom opačně, protože máte určitou představu, ale nevíte, jestli ji budete schopni realizovat, protože vám chybí peníze? V obou případech vám přijde vhod zbrusu nová služba Biano.cz, která se v českých internetových vodách zabydlela teprve nedávno, ale již nyní sklízí velmi pozitivní ohlasy.

Desítky tisíc inspirativních nápadů

Ať už máte v plánu totální rekonstrukci nebo jen menší vylepšení bydlení, bude se vám Biano.cz hodit. Provozovatelé projektu spolupracují se stovkami designérů (nyní přes 600!) a nabízí přes 50 tisíc inspirací, které jsou propojeny s tématickými produkty ze 125 internetových obchodů. Suma sumárum jde o cca 400 tisíc produktů – vše pečlivě seřazeno do odpovídajících kategorií tak, abyste neztráceli čas hledáním.

Chystáte se stavět? Vyberte si dům snů!

Možná jste teprve na samotném začátku a přemýšlíte nad tím, jak by měl váš dům vypadat. Jaký by měl mít tvar, počet pater a dispozice? Stačí zabrousit do příslušné kategorie a začít vybírat. Na Biano.cz najdete nespočet fotografií nápaditých projektů. Vyhledávání vám usnadní filtrování podle stylu. Líbí se vám skandinávské bydlení? A co takhle dům v koloniálním stylu? Máte ho mít!

Navrhněte si interiéry na míru svému vkusu

Biano.cz, to je nekonečná studnice inspirace bydlení. Seznámíte se s nejnovějšími trendy v nábytkářském průmyslu, vhodnými kombinacemi barev, dekoracemi a dalšími aspekty bydlení. Každá místnost má svou vlastní kategorii, která přetéká zajímavými články. Pokochejte se fotografiemi nápaditých interiérů a vezměte si z nich to nejlepší.

A pozor, pokud naopak provozujete e-shop se zajímavými produkty z oboru bydlení, máte jedinečnou šanci na prezentaci sortimentu. Přidejte se ke spolupracujícím prodejcům a získejte nové zákazníky!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.