Skvělé tipy

Biano.cz: Nová služba pro milovníky bydlení. Načerpejte inspiraci!

Sníte o jedinečném bydlení, máte k dispozici potřebnou částku, ale schází vám inspirace? Anebo jste na tom opačně, protože máte určitou představu, ale nevíte, jestli ji budete schopni realizovat, protože vám chybí peníze? V obou případech vám přijde vhod zbrusu nová služba Biano.cz, která se v českých internetových vodách zabydlela teprve nedávno, ale již nyní sklízí velmi pozitivní ohlasy.

Desítky tisíc inspirativních nápadů

Ať už máte v plánu totální rekonstrukci nebo jen menší vylepšení bydlení, bude se vám Biano.cz hodit. Provozovatelé projektu spolupracují se stovkami designérů (nyní přes 600!) a nabízí přes 50 tisíc inspirací, které jsou propojeny s tématickými produkty ze 125 internetových obchodů. Suma sumárum jde o cca 400 tisíc produktů – vše pečlivě seřazeno do odpovídajících kategorií tak, abyste neztráceli čas hledáním.

Chystáte se stavět? Vyberte si dům snů!

Možná jste teprve na samotném začátku a přemýšlíte nad tím, jak by měl váš dům vypadat. Jaký by měl mít tvar, počet pater a dispozice? Stačí zabrousit do příslušné kategorie a začít vybírat. Na Biano.cz najdete nespočet fotografií nápaditých projektů. Vyhledávání vám usnadní filtrování podle stylu. Líbí se vám skandinávské bydlení? A co takhle dům v koloniálním stylu? Máte ho mít!

Navrhněte si interiéry na míru svému vkusu

Biano.cz, to je nekonečná studnice inspirace bydlení. Seznámíte se s nejnovějšími trendy v nábytkářském průmyslu, vhodnými kombinacemi barev, dekoracemi a dalšími aspekty bydlení. Každá místnost má svou vlastní kategorii, která přetéká zajímavými články. Pokochejte se fotografiemi nápaditých interiérů a vezměte si z nich to nejlepší.

A pozor, pokud naopak provozujete e-shop se zajímavými produkty z oboru bydlení, máte jedinečnou šanci na prezentaci sortimentu. Přidejte se ke spolupracujícím prodejcům a získejte nové zákazníky!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.