Jak koupit byt v Praze bez realitky? Obraťte se na PSN

Chcete mít na dosah ruky atraktivní pracovní příležitosti? Rádi byste bydleli ve velkém městě, které nabízí pestrou směsici kultury, zábavy a zároveň dostatečné množství zelených relaxačních zón? Tak proč se neodstěhujete rovnou do Prahy? Stačí si vybrat vhodnou lokalitu a získáte mnohem více, než jste původně chtěli. Jenomže to se lehce řekne... Co když nemáte s pražskými realitami zkušenosti nebo vás tlačí čas? Obraťte se na odborníky z Pražské správy nemovitostí. Ti vaše problémy vyřeší za vás.

Proč platit provizi realitní kanceláři, když můžete koupit byt bez prostředníka?

Můžete kontaktovat renomovanou realitní kancelář, která vás celým procesem provede za ručičku. Na druhou stranu však zaplatíte nemalou provizi. Pražská správa nemovitostí nabízí k prodeji vlastní byty v Praze, takže se zprostředkovatelské provizi vyhnete. Prodej bytů v Praze probíhá následujícím způsobem: Na webu psn.cz nastavíte požadované parametry a vyhledáte nemovitosti, které odpovídají vašim požadavkům. Mimo prahy jsou k mání také byty v Pardubicích, Hradci Králové, Kladně a Odolene vodě. Následně kontaktujete realitního poradce, který se vám bude plně věnovat. Nemáte-li čas na vyhledávání v databázi PSN, případně nenajdete vhodnou nemovitost, využijte poptávkový formulář, ve kterém specifikujete své požadavky a obratem se vám ozve realitní poradce s nabídkou na míru. Portfolio nemovitostí, které Pražská správa nemovitostí vlastní, je velmi pestré. Kromě bytů v něm najdete také komerční prostory, byty pro investory, ubytovací jednotky a půdní prostory.

O společnosti PSN

Spolupráce s Pražskou správou nemovitostí šetří váš čas i peníze. Společnost působí na realitním trhu od roku 1991 a zabývá se nejen prodejem, ale také pronájmem vlastních nemovitostí. Aktuálně jde o více než 850 bytů ve výše zmíněných lokalitách. Zároveň jde o úspěšného developera, který má na kontě Rezidenci EXPO v pražském Karlíně, projekt Viladomy Azalková či nástavby Přeštická.

Publikováno: 17. 02. 2015

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: byty praha | byty v praze | prodej bytů Praha | prodej bytů v praze