Reality

Jak koupit byt v Praze bez realitky? Obraťte se na PSN

Chcete mít na dosah ruky atraktivní pracovní příležitosti? Rádi byste bydleli ve velkém městě, které nabízí pestrou směsici kultury, zábavy a zároveň dostatečné množství zelených relaxačních zón? Tak proč se neodstěhujete rovnou do Prahy? Stačí si vybrat vhodnou lokalitu a získáte mnohem více, než jste původně chtěli. Jenomže to se lehce řekne… Co když nemáte s pražskými realitami zkušenosti nebo vás tlačí čas? Obraťte se na odborníky z Pražské správy nemovitostí. Ti vaše problémy vyřeší za vás.

Proč platit provizi realitní kanceláři, když můžete koupit byt bez prostředníka?

Můžete kontaktovat renomovanou realitní kancelář, která vás celým procesem provede za ručičku. Na druhou stranu však zaplatíte nemalou provizi. Pražská správa nemovitostí nabízí k prodeji vlastní byty v Praze, takže se zprostředkovatelské provizi vyhnete.

Prodej bytů v Praze probíhá následujícím způsobem:

Na webu psn.cz nastavíte požadované parametry a vyhledáte nemovitosti, které odpovídají vašim požadavkům. Mimo prahy jsou k mání také byty v Pardubicích, Hradci Králové, Kladně a Odolene vodě. Následně kontaktujete realitního poradce, který se vám bude plně věnovat.

Nemáte-li čas na vyhledávání v databázi PSN, případně nenajdete vhodnou nemovitost, využijte poptávkový formulář, ve kterém specifikujete své požadavky a obratem se vám ozve realitní poradce s nabídkou na míru.

Portfolio nemovitostí, které Pražská správa nemovitostí vlastní, je velmi pestré. Kromě bytů v něm najdete také komerční prostory, byty pro investory, ubytovací jednotky a půdní prostory.

O společnosti PSN

Spolupráce s Pražskou správou nemovitostí šetří váš čas i peníze. Společnost působí na realitním trhu od roku 1991 a zabývá se nejen prodejem, ale také pronájmem vlastních nemovitostí. Aktuálně jde o více než 850 bytů ve výše zmíněných lokalitách. Zároveň jde o úspěšného developera, který má na kontě Rezidenci EXPO v pražském Karlíně, projekt Viladomy Azalková či nástavby Přeštická.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.