Garáž

Moderní garážová vrata nejsou přežitek. Vaše garáž si zaslouží!

Bez detailů nemůže být celek a bez kvalitních garážových vrat garáž nikdy nebude vypadat k světu. Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na modernizaci, ale stále jste se k pořízení nových vrat nerozhoupali, napravte to. Pořiďte si vrata, která se stanou chloubou vaší garáže a předmětem obdivu všech kolemjdoucích. Při výběru však nesmíte zapomenout také na další kritéria – důležitý není pouze design, ale také izolační vlastnosti a úroveň zabezpečení.

Pokud si s výběrem garážových vrat nevíte rady, pohlížejte na ně jako na vstupní dveře. Stejně jako ony chrání vaši domácnost před nezvanými hosty a současně brání nadměrnému úniku tepla, měla by i garážová vrata chránit prostor garáže a udržovat v daném prostoru příjemnější mikroklima. A co se týče vzhledu, překvapí vás nespočet designových variant.

Jaký zvolit typ otevírání?

Garážová vrata se liší především způsobem otevírání. Zřejmě nejpoptávanějším typem jsou sekční garážová vrata, která se schovávají pod strop garáže. Představují rozumnou volbu do prostorů, kde není místo před objektem.

Pokud naopak nemůžete obětovat místo v garáži, vsaďte na výklopná garážová vrata. Vyznačují se jednoduchou konstrukcí a příznivou cenou. Obvykle se instalují do garáží, které nejsou přímo spojeny s domem a není u nich kladem důraz na tepelnou izolaci jako u sekčních vrat.

Mezi další typy garážových vrat patří vrata rolovací, jež zabírají zdaleka nejméně místa. K mání jsou také posuvná a dvoukřídlá vrata. Oba typy umožňují zachovat dostatek prostoru uvnitř garáže.

Garážová vrata jedině od odborníka

Garážová vrata nejsou rohlíky a vyplatí se je kupovat u někoho, kdo nabízí špičkový sortiment a veškeré doprovodné služby včetně poradenství, zednických, zámečnických a elektro prací. Patří mezi ně například profesionálové z firmy Bubík s.r.o., která zároveň nabízí průmyslová vrata a stínící techniku  – venkovní žaluzie, venkovní rolety a předokenní rolety. Více informací najdete na www.bubik-vrata.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.