Je vám v garáži zima? Potřebujete nová vrata!

Patříte k lidem, kteří tráví většinu volného času šťouráním v útrobách vašeho vozu? Nebo dokonce k těm, které mechanické či karosářské práce živí? Potom se v garáži cítíte jako doma a kdyby vám to manželka dovolila, tak byste v ní i přespávali. My se však nebudeme zabývat tím, zda vám partnerka trpí vaši vášeň k motorovému oleji, ale naopak se vás zeptáme, jak se v garáži cítíte. Poněkud zvláštní otázka je zcela na místě – není vám v zimě v garáži příliš chladno a v létě naopak vedro k nhttp://driftdesign.cz/wp-admin/post-new.phpevydržení? Že zmrzlé prsty i propocené trička znáte, ale netušíte, jak problém vyřešit? Možná vás to překvapí, ale jediným řešením mohou být nová garážová vrata.

Garážová vrata – bezkonkurenční izolace

Moderní garážová vrata tvoří dokonalou bariéru, která v zimě zamezí úniku tepla, stejně jako nadměrnému přehřívání v létě. Vzhledem k rozměrům garážových vrat uniká přes netěsnosti podstatné množství tepla, čemuž díky moderním vratům zamezíte. Spočítáte-li si, kolik peněz ušetříte za energie, budete velmi překvapeni. Moderní garážová vrata mají i další výhody, jako jsou automatické pohony bran, které vám ušetří spoustu času. Už žádné vylézání z vozu a ruční otevírání brány. Jednoduše stisknete tlačítko a brána se sama otevře.

Vyberte si vrata podle libosti

Při výběru garážových vrat můžete popustit na uzdě fantazii a vybrat si taková vrata, která ladí ke zbytku vašeho domu, případně k barvě vašeho vozu. Skutečně je to tak, výrobci nabízí pestrou paletu barev a stylizovaných dekorů, které v kombinaci s různými typy panelů nabízí možnost nechat si vyrobit unikátní vrata, jež u sousedů nenajdete. Samotný typ vrat závisí na velikosti garáže. Sekční vrata a rolovací vrata využijí především majitelé menších garáží, při čemž posuvná vrata upřednostní autoservisy.

Nezapomeňte, že moderní garážová

  • jsou bezkonkurenční izolací
  • skvěle vypadají
  • jsou praktické díky automatickému pohonu vrat
  • vydrží velmi dlouho

Publikováno: 11. 06. 2012

Kategorie: Garáž

Autor: Adam

Tagy: garážová vrata | pohony vrat | posuvná vrata | rolovací vrata | sekční vrata