Interiér

Chcete si vybavit byt…luxusně?

Nastěhovali jste se do nového bydlení a stojíte před těžkým úkolem, tedy výběrem vhodného zařízení a nábytku? Nešetřete na sobě a dopřejte si luxusní nábytek, který dá vašemu bidýlku punc jedinečnosti. Hledáte-li profesionální studio s širokou nabídkou nábytku a doplňků, mohl by vás zaujmout sortiment studia NOBIS. Sehraný tým kreativních designérů a zkušených architektů dokáží s vaším bydlením hotové zázraky. NOBIS – to je synonymum komfortu a požitku z interiéru, pečlivě vybrané detaily, ale také velmi osobitý přístup. Cílem profesionálů ze studia NOBIS je vytvořit nejen luxusní, ale hlavně útulné bydlení, ve kterém se budete cítit skutečně jako doma.

Bydlení snů

Pokud nepatříte k lidem, kteří několikrát do roka změní bydlení, měli byste jeho zařízení věnovat zvýšenou pozornost. Nechte si vyprojektovat funkční, ale zároveň luxusní nábytek, který bude vyhovovat vašim potřebám. Zbavte se uniformity, vaše bydlení nemusí vypadat, jako z katalogu IKEA. Lidé ze studia NOBIS se v průběhu projektování stanou vašimi nejlepšími přáteli, kteří vám pomohou k dosažení harmonické domácnosti. Nikdy jste si nepřáli bydlet jinak, než vaši známi a přátelé a mít byt na míru každodennímu rytmu? Architekti a designeři ze studia NOBIS navrhnou interiér tak, aby odrážel vaši osobnost.

Pohodlně a bez starostí

Studio NOBIS funguje tak, aby svým klientům zajistilo co největší pohodlí. Dostanete k dispozici jeden jediný kontakt a vyhnete se úskalí jednání s několika firmami. Jistě vás bude zajímat, jak vypadají interiéry od NOBIS v praxi. Není nic snadnějšího, než navštívit showroom a na vlastní oči se přesvědčit, jak vypadají luxusní postele, nábytek a další doplňky do bytu v praxi. Se studiem NOBIS získá vaše bydlení duši. Budete se do něj rádi vracet a jen neradi opouštět.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.