Interiér

Jak vybrat dětskou postel? Aneb jaké jsou trendy pro rok 2015

Dětem jen to nejlepší, což by mělo platit také v případě jejich pokojíčku. Jejich království by mělo být takové, aby v něm rádi trávili čas a zároveň si pořádně odpočinuli. Děti během dne vydávají spoustu energie, a proto jim musíme dopřát prostředí, ve kterém se na cestu do Hajan budou těšit. Alfou a omegou je samozřejmě vhodně zvolená postel – na co si dát pozor při výběru se dozvíte v dnešním článku.

Záleží na materiálu, kvalitě zpracování i designu

Při nákupu dětské postele nešetřete na kvalitě. Nezapomeňte, že děti po nábytku (a především po postelích) velmi rády skotačí a nechcete-li, abyste zanedlouho museli kupovat novou, raději si připlaťte. Vyžadujte odolný a zdravotně nezávadný materiál, pečlivé dílenské zpracování a v neposlední řadě pěkný design.

Vaše vysoké nároky uspokojí dětské postele, které jsme objevili v e-shopu www.detske-pokoje.eu. Všechny modely jsou zdravotně nezávadné, bezpečné (důležité především u patrových postelí) a vysoce kvalitní. Rámy jsou vyrobeny ze dřeva, případně z dostatečně tlustého laminovaného materiálu. Ze dřeva jsou také rošty, které jsou u mnoha postelí zdarma.

Poschodová postel

Funkční klasika i trendy modely

U výše zmíněného prodejce seženete také dětské matrace pro postele s klasickými rozměry 90×200 cm, ale také varianty 120×200 cm a 140×200 cm. V nabídce nechybí ani matrace pro přistýlky a varianty s atypickými rozměry.
Vraťme se však k postelím. Sortiment čítá zvýšená jednolůžka kombinovaná se skluzavkou a hracím domečkem, zvýšené modely s úložným prostorem, poschoďové postele pro tři děti a v neposlední řadě i velmi originální postýlky, například v podobě autíčka.

Jak je z nabídky zřejmé, současné trendy přejí postýlkám s multifunkčním využitím. Ty jsou praktické především do menších pokojů, protože nabízí prostor na spaní a současné hrací plochu nebo úložný prostor. Pokud navíc vsadíte na stylový model v netradičním designovém pojetí, umocníte veselý charakter dětského království.

zvysene-luzko-s-domeckem

Mezi nejoblíbenější typy dětských postelí patří výše zmíněné vyvýšené typy s hracím domečkem a látkovým stanem co by příslušenstvím. Pořídíte-li svým potomkům právě takovou postýlku, v podstatě zároveň získá minihřiště či „nedobytnou“ pevnost.

detska-postel-auto-formule

Ať už tedy sháníte praktickou, nebo hrací postel, neodejdete s prázdnou. Za pozornost stojí také dětský nábytek s masivu, který je k mání v sestavách i po jednotlivých kusech.

Dalším důvodem, proč se po posteli nebo jiném nábytku poohlédnout právě na www.detske-pokoje.eu, je neodolatelná slevová akce. Do konce března pořídíte na INTENA – Dětské pokoje zboží s 30% slevou. Při nákupu nad 15 000 Kč (u vybraných kusů i za nižší částku) je doprava zdarma.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.