Jak vybrat dětskou postel? Aneb jaké jsou trendy pro rok 2015

Dětem jen to nejlepší, což by mělo platit také v případě jejich pokojíčku. Jejich království by mělo být takové, aby v něm rádi trávili čas a zároveň si pořádně odpočinuli. Děti během dne vydávají spoustu energie, a proto jim musíme dopřát prostředí, ve kterém se na cestu do Hajan budou těšit. Alfou a omegou je samozřejmě vhodně zvolená postel – na co si dát pozor při výběru se dozvíte v dnešním článku.

Záleží na materiálu, kvalitě zpracování i designu

Při nákupu dětské postele nešetřete na kvalitě. Nezapomeňte, že děti po nábytku (a především po postelích) velmi rády skotačí a nechcete-li, abyste zanedlouho museli kupovat novou, raději si připlaťte. Vyžadujte odolný a zdravotně nezávadný materiál, pečlivé dílenské zpracování a v neposlední řadě pěkný design. Vaše vysoké nároky uspokojí dětské postele, které jsme objevili v e-shopu www.detske-pokoje.eu. Všechny modely jsou zdravotně nezávadné, bezpečné (důležité především u patrových postelí) a vysoce kvalitní. Rámy jsou vyrobeny ze dřeva, případně z dostatečně tlustého laminovaného materiálu. Ze dřeva jsou také rošty, které jsou u mnoha postelí zdarma. Poschodová postel

Funkční klasika i trendy modely

U výše zmíněného prodejce seženete také dětské matrace pro postele s klasickými rozměry 90x200 cm, ale také varianty 120x200 cm a 140x200 cm. V nabídce nechybí ani matrace pro přistýlky a varianty s atypickými rozměry. Vraťme se však k postelím. Sortiment čítá zvýšená jednolůžka kombinovaná se skluzavkou a hracím domečkem, zvýšené modely s úložným prostorem, poschoďové postele pro tři děti a v neposlední řadě i velmi originální postýlky, například v podobě autíčka. Jak je z nabídky zřejmé, současné trendy přejí postýlkám s multifunkčním využitím. Ty jsou praktické především do menších pokojů, protože nabízí prostor na spaní a současné hrací plochu nebo úložný prostor. Pokud navíc vsadíte na stylový model v netradičním designovém pojetí, umocníte veselý charakter dětského království. zvysene-luzko-s-domeckem Mezi nejoblíbenější typy dětských postelí patří výše zmíněné vyvýšené typy s hracím domečkem a látkovým stanem co by příslušenstvím. Pořídíte-li svým potomkům právě takovou postýlku, v podstatě zároveň získá minihřiště či „nedobytnou“ pevnost. detska-postel-auto-formule Ať už tedy sháníte praktickou, nebo hrací postel, neodejdete s prázdnou. Za pozornost stojí také dětský nábytek s masivu, který je k mání v sestavách i po jednotlivých kusech. Dalším důvodem, proč se po posteli nebo jiném nábytku poohlédnout právě na www.detske-pokoje.eu, je neodolatelná slevová akce. Do konce března pořídíte na INTENA – Dětské pokoje zboží s 30% slevou. Při nákupu nad 15 000 Kč (u vybraných kusů i za nižší částku) je doprava zdarma.

Publikováno: 07. 03. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat dětskou postel