Kuchyně

Kuchyně na míru – praktické a elegantní řešení nejen pro atypické prostory

Kuchyně se někdy označuje jako srdce domova. Rodina se v ní pravidelně schází ke stolování, a proto je důležité, aby se v ní všichni členové cítili příjemně a vnímali ji jako imísto, kam se rádi vracejí. Funkčnost a kvalita proto hrají významnou roli.

Kuchyně na míru představují praktické a elegantní řešení pro atypické prostory, stejně tak jsou ale vhodné pro běžné domácnosti. Obohatí interiér o moderní design podle vašich představ a plánů, což běžně dostupné sektorové kuchyně často splnit nedokážou.

Mnohdy sice na náš výběr negativně působí vyšší cena, ale vše je vynahrazeno maximální péčí o zákazníka, vyhovění jeho požadavkům a vytvoření 3D návrhu přesně podle potřeby a s ohledem na vybavení sousedících místností.

Velkou výhodou je možnost individuální konfigurace, výběru materiálu a barev, každá skříňka je tak dle vašeho přání. Vestavěné skříně umožňují velkou úsporu místa, přesně sedí do celku a dotvářejí luxusní vzhled interiéru. Zakomponování spotřebičů je pak již jednoduchým úkolem. Zamezí se tak zbytečnému otlučení a ničení spotřebičů, které jsou elegantním způsobem schovány za dvířky skříněk.

jn interier

Nesmíme však zapomínat rovněž na funkčnost a snadnou dostupnost všeho, co v kuchyni potřebujeme. To nám zajistí architekt, který naše přání přemění v návrh, čekající na realizaci. Je zapotřebí vždy zajistit vyhovující pracovní plochu, dostatek místa k odkládání a ukládání věcí, dobře přístupný prostor na vaření a samozřejmě elegantní vzhled. Právě komfort při výběru kuchyně je předností kuchyní na míru. Důraz se klade na výšku osoby, která primárně vaří, přizpůsobí se tak veškeré vybavení a skříňky, v úvahu se bere frekvence vaření i počet osob v domácnosti.

V současné době máme na výběr velké množství chytrých systémů pro ještě pohodlnější používání a pohyb v kuchyni jako je otvírání dvířek s tlumením nebo zásuvky s integrovaným tlumičem a dotahem, dále luxusní madla a možnost zvolit kombinace více barev například u dvířek. Takto sestavená kuchyň je pak rájem i těch, pro které vaření není zrovna koníčkem.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.