Rekonstrukce domu

Máte strach ze zimy? Pořiďte si plastová okna!

Léto je sice stále v plném proudu, ale i tak si spousta z nás dělá z blížících se studených měsíců starosti. Ceny energií jsou rok od roku vyšší a pokud i vám došla trpělivost a rozhodli jste se učinit přítrž vysokým částkám za teplo, měli byste se postarat o to, aby přestalo unikat. A protože podstatná část tepla uniká přes okenní otvory, nezbude vám, než vyměnit okna. Patříte-li k menšině, která se doposud výměně oken bránila, určitě vás potěší nabídka českého výrobce DAFE-PLAST, který plastová okna vyrábí více než 20 let

Plastová okna představují významnou investici a je logické, že se za ně snažíme ušetřit. Přesto se snažte vyhnou nabídkám výrobců, které okna nabízí za výrazně nižší ceny, než většina konkurence. Předejdete nepříjemným problémům v podobě deformace, špatného těsnění a celkového opotřebení, které mohou ve finále vyústit v nucenou výměnu oken.

Vraťme se však k sortimentu firmy DAFE-PLAST, která má s výrobou plastových oken bohaté zkušenosti. Kvalitní německé profily REHAU patří k absolutní špičce a díky kování ROTO vám budou okna bez problémů sloužit několik desítek let. Výběr profilu a typu sklad je otázkou vašeho vkusu a preferencí, ale vždy se můžete spolehnout na bezkonkurenční poměr kvality a ceny.

Kompletní sortiment DAFE-PLAST, ve kterém nechybí ani stále oblíbenější zimní zahrady, garážová vrata, terasové a solární systémy a mnoho dalších doplňků, najdete na www.dafe.cz. S okny od DAFE-PLAST si letošní zimu konečně pořádně užijete!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.