Luxusní bydlení

Nízkoenergetické dřevostavby pod taktovkou ALFAHAUS

Přemýšlíte nad nízkoenergetickým bydlením a zaujaly vás montované dřevostavby? V tom případě vás jistě zaujme nabídka společnosti ALFAHAUS, která se na trhu pohybuje již třetím rokem a nabízí nejmodernější certifikovanou technologii prefabrikovaných dílů. Cílem společnosti je realizovat originální domy, o kterých klienti doposud jen snili. Lidé, kteří stojí ve vedení společnosti se dřevostavbami zabývají déle, než dvacet let a své dlouholeté zkušenosti sbírali v Rakousku, Německu a Irsku. Celkový počet realizovaných objektů se rychle blíží ke stovce. Kdo ví, třeba bude jubilejní nízkoenergetická stavba ta vaše.

Pasivní i nízkoenergetická provedení na nejvyšší úrovni

ALFAHAUS vyrábí montované domy na bázi lehké prefabrikace dřeva. Systém nejmodernější certifikované technologie přitom zásadním způsobem převyšuje nejnáročnější požadavky Evropské unie. Nízkoenergetické domy mají nadstandardní tepelně-izolační vlastnosti a energetické ztráty jsou vysoko nad požadavky ČSN (pohybují do 50 Kw/m2.). Pro vás to znamená jediné – nízké náklady na spotřebu energií. ALFAHAUS nabízí difuzně uzavřené i otevřené systémy a to v nízkoenergetickém a pasivním provedení. Díky výslednému součiniteli prostupu u systémů (U=12 W/m2K) a unikátních okenních výplní s Kw=0,5, dosahují realizované nízkoenergetické domy energetické třídy A.

Osobitý přístup a profesionalita každým coulem

Základní filosofií společnosti je projektování a výroba staveb na míru požadavků klientů. Firma navíc dlouhodobě spolupracuje s ČVUT na optimalizaci systému, aby tak dosáhla co nejlepších výsledků. Pro ALFAHAUS je klient zákazníkem v plném slova smyslu a snaží se mu maximálně vyhovět, ale také poradit nejvhodnější alternativy. I vy můžete vsadit na letité zkušenosti managementu a jednotlivých pracovníků a těšit se perfektní nízkoenergetické dřevostavby.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.