Rekonstrukce domu

Revitalizovat znamená lépe žít

Máte v plánu modernizaci, zateplení, nebo snad kompletní revitalizaci vašeho bydlení, ale nevíte, na koho se obrátit? Rozhodně vsaďte na někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouho a může se pochlubit zvučnými referencemi. V opačném případě by se vám mohlo stát, že výsledek nebude takový, jak jste očekávali. A nebudeme si nic nalhávat – zmíněné práce nepatří k nejlevnějším. A abychom vám výběr stavební firmy usnadnili, rozhodli jsme se vám představit společnost JUMAR s.r.o. Ve svém segmentu patří k absolutní špičce a v oboru působí již od roku 1999.

Společnost JUMAR má bohaté zkušenosti s výstavbou domů a stavebními konstrukcemi a v portfoliu jejích služeb nechybí ani revitalizace panelových domů. Tým zkušených odborníků vám zajistí kompletní servis počínaje inženýrskou přípravou až po samotnou realizaci. Chcete-li bydlet lépe mnohem rychleji a levněji, máte šanci.

JUMAR pro vás vyhotoví také projektové dokumentace pro stavební povolení, studie proveditelnosti, energetické audity a průkazy energetické náročnosti budovy. Můžete se na ni obrátit také s požadavkem vyřízení stavebního povolení a samozřejmě i kolaudace staveb. Vraťme se však ještě na chvíli ke zmíněné revitalizaci panelových domů. Ta totiž nezahrnuje pouhé zateplování fasád…

Co to znamená, když se řekne revitalizovat?

Jako revitalizaci bytového domu můžeme označit komplexní souhrn opatření, které prodlouží životnost stavby a výrazně zlepší ekonomiku jejího provozu. Revitalizovaný dům vypadá na první pohled mnohem lépe a náklady na jeho vytápění jsou až o 60 % nižší než před revitalizací.

JUMAR zajišťuje kompletní modernizaci a zateplení budov na základě individuálního projektu, který pro váš projekt vypracuje na míru. Rozhodnete-li se pro revitalizaci, zařídí pro vás výměnu vstupních dveří a oken, opravu balkónu a zasklení lodžií a samozřejmě i zateplování fasád a izolaci střechy. Zkušení řemeslníci za použití kvalitních materiálů a moderních technologických postupů také hravě rekonstruují střešní plášť.

Společnost JUMAR spolupracuje s bytovými družstvy, společenstvími vlastníků i soukromými osobami a ať už patříte do kterékoliv skupiny, vždy se můžete spolehnout na individuální přístup a výsledek, který bude stoprocentně vyhovovat vašim požadavkům. Další informace najdete na www.jumar.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.