Český nábytek je nejen hezký!

Uspěchaná a hektická doba nás okrádá o spoustu volného času a v tom málu, které nám zbývá, bychom si proto měli o to vydatněji odpočinout. A znáte snad lepší místo pro relaxaci než je prostorná pohovka? Pokud vám ta vaše z nějakého důvodu nevyhovuje a k odpočinku vyhledáváte jiná místa, zbystřete všechny smysly. Nová komfortní sedací souprava z kvalitních materiálů vás totiž nemusí stát jmění. Tedy alespoň ne v případě českého nábytku, na který se již 18 let specializuje firma Nábytek Lupínková.

Krásné na pohled, pohodlné na posed

Sortiment potěší každého, kdo preferuje moderní design, ale zároveň od své sedací soupravy vyžaduje maximální pohodlí. Na sedačky, které jsou sice pěkné na pohled, ale nevydržíme na nich odpočívat déle než pár minut, zde rozhodně nenarazíte. Nabídka je přitom velmi pestrá a na své si přijde opravdu každý. Vedle levnějších čalouněných modelů stojí luxusně vyhlížející kožené sedačky a stále oblíbenější sedačky z masivu s látkovým a koženým čalouněním. Klasika v podobě čalouněné sedačky neudělá ostudu v žádném interiéru, ale máte-li spadeno na koženou variantu, zohledněte, zda budou korespondovat s ostatním zařízením. Kožené sedací soupravy se totiž hodí především do obývacích pokojů s exkluzivnějším nábytkem a vedle laciných sestav naopak působí jako pěst na oko. Bydlíte-li v menším bytě, mohla by se vám hodit rozkládací sedačka, která plně nahradí postel. U sedací soupravy určené pro každodenní spaní je komfort je naprosto srovnatelný s postelí a vaše pohybová soustava rozhodně nebude strádat. Stačí pár jednoduchých pohybů a z obýváku se během okamžiku stane ložnice :-)

Nábytek Lupínková vám pomůže vybavit celý byt

Firma Nábytek Lupínková se ovšem neomezuje pouze na sedací soupravy, ale nabízí také další nezbytné vybavení, bez kterého se vaše bydlení neobejde. Sortiment si můžete prohlédnout z pohodlí domova na webových stránkách nabytek-lupinkova.cz, nebo se na něj zajet podívat do prodejny v Praze. Adresu i otevírací dobu najdete na webu.

Publikováno: 09. 05. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: kožené sedací soupravy | nábytek lupínková | sedací soupravy