Rekonstrukce domu

Kdo nemá plastová okna, jako by nebyl

Plastová okna už dávno nepředstavují jakýsi nadstandard, ale naopak jsou k vidění téměř na každém rodinném domku i bytu. I přesto se však najde celá řada lidí, kteří se ještě k renovaci bydlení nedostali, případně je odkládali kvůli nedostatku financí. Možná, že mezi ně patříte právě vy a neustále přemýšlíte nad tím, zda se vám do nových oken vyplatí investovat. Nebudeme chodit kolem horké kaše – investice v podobě kvalitních oken se totiž vyplatí vždy. S ohledem na neustálé zdražování energií představují plastová okna nejefektivnější způsob, jak snížit náklady za vytápění. Jsou to právě okenní otvory, kterými uniká obrovské množství tepla a kvůli kterým vám z rodinné kasy unikne velká částka.

Zachraňte teplo a zbavte se hluku

Plastová okna mají vynikající izolační vlastnosti, díky kterým ušetříte na vytápění. Tím však jejich výhody nekončí. Žijete-li v rušnějším prostředí, určitě oceníte i výrazné snížení hluku. Moderní okna vynikají svěžím designem a i starším objektům propůjčí moderní vzhled. Můžete si vybrat nejen z několika typů profilů, ale samozřejmě i unikátní barevní řešení. Většina výrobců nabízí rámy v některé ze základních barev palety RAL a spoustu dekorů imitujících dřevo. Ty využijí především obyvatelé domů, kteří chtějí, aby jejich obydlí korespondovalo s okolní přírodou.

Svěřte svá okna odborníkům

Ani realizace plastových oken se bohužel neobejde bez problémů. Ty souvisí nejen s nekvalitními profily, ale především amatérským přístupem stavební firmy. Chcete-li všechny potíže eliminovat, vsaďte na společnost Okpo s.r.o., která využívá kvaltní profily belgické společnosti DECEUNINCK. Ty vynikají nejen perfektním zpracováním, ale zároveň oslní extra dlouhou životností. Okpo realizuje plastová okna Praha, plastová okna Hradec Králové, plastová okna Pardubice, plastová okna Jičín a má pobočky i na mnoha dalších místech. Kromě oken, parapetů a žaluzií najdete v sortimentu také širokou nabídku plastových dveří a zimní zahrady, díky kterým si můžete užívat pobyt na „zahrádce“ po celý rok. Více informací najdete na www.okpo.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.