Léto je v plném proudu. A co vy, máte na čem sedět?

Užíváte si příjemného letního posezení na zahrádce, nebo si nemáte na co sednout, a tak vám nezbývá, než trávit čas na sedačce v obýváku? Pak máte nejvyšší čas na nápravu. Pokud vás odrazuje představa, že odpoledne strávíte na laciné plastové židli ze supermarketu, pořiďte si něco komfortnějšího a zároveň stylovějšího. Na kvalitním sedacím nábytku si užijete grilovačku či zahradní party na sto procent. Co byste řekli na neodolatelnou kombinaci atraktivního designu a nízkých cen?

Vyberte si sestavu, do které se zamilujete

Moderní zahradní nábytek umocní vaše zážitky na čerstvém vzduchu. Stačí si jen vybrat ten správný materiál – třeba v nově spuštěném e-shopu i-zahradninabytek.cz, za kterým stojí firma DEOKORK. Prodejce zahradního nábytku ze dřeva, umělého ratanu, kovu a plastu nabízí krásné sestavy za atraktivní ceny. K těm nejprodávanějším momentálně patří modely River 1+6, ASTOR 1+6 a Georgia 1+6 s šesti křesly a stolem. K mání jsou samozřejmě i jiné kombinace. Ve všech případech jde o kvalitní a přitom cenově dostupné zboží. Na své si přijdou milovníci přírodních i umělých materiálů. V nabídce najdete sestavy vyrobené ze dřevin, jako jsou teak, akácie, meranti, durian či eukalyptus, ale také z umělého ratanu, kovu či hliníku.

Doplňky pro ještě lepší veget

V e-shopu nechybí ani široké spektrum doplňků a příslušenství. V souvislosti se zahradním nábytkem a příjemným posezením na zahradě nezapomeňte na komfortní polstry, polštářky a slunečník – ten vám zajistí absolutní pohodu při grilování i odpolední kávičce.

Proč nakupovat od DEOKORK?

Firma DEOKORK působí na trhu více než čtvrt století a disponuje vlastními prezentačními i skladovými prostory. Nemáte-li důvěru v nakupování přes internet, můžete se o kvalitě nabízeného sortimentu přesvědčit na vlastní kůži. Drtivá většina zboží je skladem a u vás doma bude do 2 pracovních dnů.

Publikováno: 23. 07. 2017

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam