Láká vás klidné bydlení v blízkosti Prahy?

Nároky na bydlení jsou každým rokem vyšší a většina z nás se už nespokojí s obyčejným bytem nebo rodinným domkem. Podstatnou roli hrají nízkoenergetické standardy, prostorný a důmyslně navržený interiér, ale i občanská vybavenost. A právě tato kritéria splňují developerské projekty skupiny Doma-je-Doma. Uvažujete-li nad novým bydlení v blízkosti Prahy, dost možná by se vašim novým domovem mohly stát právě ony.

Lidická alej

Projekt Lidická alej sice nepatří přímo mezi rodinné domy Praha, ale nachází se v těsné blízkosti hlavního města, což je pro mnoho zájemců o to lákavější. Lidice toho sice v minulosti zažily jako málokteré město, ale v současné době v nich vládne zasloužený klid. Výstavba Lidic, jak je známe dnes, začala v poválečném období a to doslova na zelené louce. Opečovávané parky a udržované rodinné domy tvoří kompaktní celek a spíše než tradiční vesnici, připomínají vilové čtvrti. Díky přísnému regulačnímu plánu obce podléhá výstavba nových domů přísným nárokům, které Lidická alej do puntíku splňuje. Developerský projekt splňuje veškeré požadavky na moderní a nízkoenergetické bydlení a přitom zachovává mimořádný charakter Lidic. Z pěti nabízených typů domů si jistě vyberete i vy.

Vilky Buštěhrad

Dalším přírůstkem mezi rodinné domy Praha je developerský projekt Vilky Buštěhrad. Tato malá a dynamicky se rozvíjející obec se nachází necelých 20 km od hlavního města a podobně jako Lidice, i ona nabízí hodnotné prostředí pro kvalitní život. Celkem 125 domů holandského typu se pyšní nízkou energetickou spotřebou a promyšleným uspořádáním a velmi dobrou občanskou vybaveností. V nabídce je celkem 5 typů domů o velikosti 3+kk až 5+kk, které ocení zejména vícečlenné rodiny.

Developerské projekty Praha si můžete prohlédnout přímo na webu doma-je-doma.cz. Zajímavá je i možnost financování ve spolupráci se společností Hyposervis, která patří mezi nejvýznamnější zprostředkovatele hypotéčních úvěrů v ČR.