Dolní Počernice - dokonalé bydlení na Praze 9

Bydlení v poklidné lokalitě, za rohem přírodní park a vyhlášený golfový areál. A co by kamenem dohodil zase moderní obchodní centrum. Sníte o něčem podobném, ale nejste si jistí, jestli taková lokalita vůbec existuje? Odpověď zní ANO – udělejte si procházku po Dolních Počernicích a dáte nám zapravdu, že právě tato část Prahy patří k tomu nejlepšímu, co hlavní město nabízí. Toužíte-li po životě ve velkoměstě, ale zároveň volnějším životním tempu, pak jsou nízkoenergetické byty od známého developera Sekyra Group jako stvořené právě pro vás!

Luxusní byty v nízkoenergetickém standardu

Na počátku byl nelehký úkol. Vybrat místo, ve kterém budou mít budoucí obyvatelé dostatek soukromí, ale nebudou daleko od „civilizace“. Nové byty v Dolních Počernicích náročné požadavky do puntíku splňují a nabízí vysoký standard bydlení. Novostavby v Praze 9 byly postaveny s ohledem na minimální energetickou náročnost, čemuž napomáhá vysoce kvalitní izolace obvodových konstrukcí a vlastní rekuperační jednotka. Nežádoucímu úniku tepla brání i izolační trojskla.   Máte za to, že zmíněné kvality musí jít ruku v ruce s nedostupnou cenou? V tom případě budete příjemně překvapeni. Ceny bytů „pražský průměr“ nijak výrazně nepřevyšují a naopak jsou nižší než v méně atraktivních lokalitách. Pro všechny obyvatele jsou navíc připravena vlastní parkovací místa, což v Praze rozhodně není k zahození.Pocernice

V Dolních Počernicích vám nic chybět nebude

Už samotný vysoký standard jednotlivých bytů je dostatečným důvodem, proč se do Dolních Počernic odstěhovat. Na druhou stanu – bez perfektního okolního prostředí nemůže být celkový dojem z bydlení nikdy stoprocentní. Ale ani v tomto ohledu vás byty Dolní Počernice nezklamou. Zmíněné golfové hřiště, park a obchodní centrum jsou jen pomyslnou třešničkou na dortu. Lokalita se chlubí skvělou občanskou vybaveností ve všech ohledech a nabízí plnohodnotné zázemí pro všechny typy obyvatel. Nechybí škola, školka, banka, pošta a další nezbytné služby. Tak na co ještě čekáte? Vydejte se do Dolních Počernic a prohlédněte si, jak by mohlo vypadat vaše budoucí bydlení!

Publikováno: 22. 01. 2014

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: byty ba Praze 9 | byty dolní počernice | Dolníč Počernice