Nízkoenergetické bydlení

Dolní Počernice – dokonalé bydlení na Praze 9

Bydlení v poklidné lokalitě, za rohem přírodní park a vyhlášený golfový areál. A co by kamenem dohodil zase moderní obchodní centrum. Sníte o něčem podobném, ale nejste si jistí, jestli taková lokalita vůbec existuje? Odpověď zní ANO – udělejte si procházku po Dolních Počernicích a dáte nám zapravdu, že právě tato část Prahy patří k tomu nejlepšímu, co hlavní město nabízí. Toužíte-li po životě ve velkoměstě, ale zároveň volnějším životním tempu, pak jsou nízkoenergetické byty od známého developera Sekyra Group jako stvořené právě pro vás!

Luxusní byty v nízkoenergetickém standardu

Na počátku byl nelehký úkol. Vybrat místo, ve kterém budou mít budoucí obyvatelé dostatek soukromí, ale nebudou daleko od „civilizace“. Nové byty v Dolních Počernicích náročné požadavky do puntíku splňují a nabízí vysoký standard bydlení.

Novostavby v Praze 9 byly postaveny s ohledem na minimální energetickou náročnost, čemuž napomáhá vysoce kvalitní izolace obvodových konstrukcí a vlastní rekuperační jednotka. Nežádoucímu úniku tepla brání i izolační trojskla.

 

Máte za to, že zmíněné kvality musí jít ruku v ruce s nedostupnou cenou? V tom případě budete příjemně překvapeni. Ceny bytů „pražský průměr“ nijak výrazně nepřevyšují a naopak jsou nižší než v méně atraktivních lokalitách. Pro všechny obyvatele jsou navíc připravena vlastní parkovací místa, což v Praze rozhodně není k zahození.Pocernice

V Dolních Počernicích vám nic chybět nebude

Už samotný vysoký standard jednotlivých bytů je dostatečným důvodem, proč se do Dolních Počernic odstěhovat. Na druhou stanu – bez perfektního okolního prostředí nemůže být celkový dojem z bydlení nikdy stoprocentní. Ale ani v tomto ohledu vás byty Dolní Počernice nezklamou. Zmíněné golfové hřiště, park a obchodní centrum jsou jen pomyslnou třešničkou na dortu. Lokalita se chlubí skvělou občanskou vybaveností ve všech ohledech a nabízí plnohodnotné zázemí pro všechny typy obyvatel. Nechybí škola, školka, banka, pošta a další nezbytné služby. Tak na co ještě čekáte? Vydejte se do Dolních Počernic a prohlédněte si, jak by mohlo vypadat vaše budoucí bydlení!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.