2 x pětihvězdičkové bydlení v bezprostřední blízkosti centra Prahy

Reality na území hlavního města Prahy a v jeho bezprostředním okolí podle analytiků patří k nejvýhodnějším investicím. Jejich hodnota z dlouhodobého hlediska výrazně roste, ale to pro většinu zájemců není ten hlavní důvod. Nové byty v Praze jsou populární díky kombinaci promyšleného životního prostoru a to jak interiérů, tak jejich bezprostředního okolí. Dalším argumentem, který hraje developerským projektům do karet, je jejich perfektní poloha. Developeři si vybírají prémiové lokality v Praze nebo v její blízkosti, což obyvatelům výrazně usnadňuje cestování za prací. Většina novostaveb nabízí dostatek soukromí a zároveň skvělou konektivitu s centrem. Pokud se o nové byty v Praze zajímáte a přemýšlíte o tom, že se v některém z nich usadíte, mohly by vás zaujmout dva následující projekty. Výběr berte jako ochutnávku toho nejlepšího, co v současné době developeři nabízí.

Rezidence Nové Chabry

Nove ChabryZa projektem rezidence Nové Chabry stojí developerská skupina Star Group ltd. a cílí především na milovníky harmonického prostředí a přírodních materiálů. Právě ty totiž byly využity k výstavbě rezidence a budoucí nájemci se mohou těšit na dřevěné podlahy, kvalitní euro okna či dýhované dveře a spoustu volitelných prvků, díky kterým své bydlení přizpůsobí dle svého vkusu. Součástí bytů jsou balkony (vyšší patra) a zahrádky (přízemí) a vstup do objektu hlídají bezpečnostní dveře. Byty jsou k mání s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk a ty nejrozlehlejší mají více než 100 metrů čtverečních. V okolí projektu Nové Chabry je lesopark Ďáblický ráj a přírodní park Daháň – Trója se zoologickou a botanickou zahradou. Vynikající občanská vybavenost a spoje do centra Prahy jsou samozřejmostí.

Zelený park Klecany

Zeleny park KlecanyNechcete-li bydlet přímo v Praze, mohlo by se vám líbit v Klecanech. V malé obci vzdálené cca 6 km od hlavního města vyrostl developerský projekt Zelený park Klecany a i navzdory svému modernímu kabátku dokonale koresponduje s okolím. I v rámci bytů v Zeleném parku Klecany se setkáte s praktickým, funkčním a vysoce estetickým řešením a budete si moct vybrat z různě velkých bytových jednotek s dispozičním členěním 1+kk až 4+kk. Ke každé z nich samozřejmě náleží balkón nebo zahrádka a parkovací místo. Lokalita Klecan je přímo předurčena pro aktivní relaxaci a je jen na vás, zda se vydáte na odpolední procházku po proudu Vltavy, projížďce na kole po upravených cyklostezkách, nebo vezmete děti na moderní dětské hřiště. Sportovce jistě potěší přítomnost Fitness centra Letňany a Sportovního centra Suchdol Praha. Konektivitu s centrem města garantuje autobusová linka, prostřednictvím které se za 15 minut dostanete na stanici metra C Kobylisy. Tak co, máte vybráno?

Publikováno: 26. 11. 2013

Kategorie: Luxusní bydlení

Autor: Adam

Tagy: Nové byty v Praze | nové chabry | zelený park klecany