Skvělé tipy

Kvalitní italská víno, olivové oleje a balzámové octy

Milujete víno? Pak si určitě oblíbíte i ta italská. U nich se můžete spolehnout na výtečnou chuť a vysokou kvalitu. Není proto žádný div, že právě odrůdy pěstované na vinících v Itálii jsou tak populární.

Odrůda Primitivo vyznačující se vyšším obsahem alkoholu

Pokud preferujete nápoje s vyšším obsahem alkoholu, pak je pro vás jako stvořená odrůda primitivo. Ta se vyznačuje obsahem alkoholu dosahujícím až rozmezí 15-17 %. Typické pro pěstování této odrůdy jsou vinice položené ve vyšší nadmořské výšce. Právě v těchto výše položených oblastech jsou nižší průměrné teploty a také rozdíly v teplotách ve dne a v noci. Díky tomu tak Primitivo nemá přezrálé hrozny a jeho chuť je jemnější.

Oblíbené šumivé víno Prosecco

Milovníci šumivého vína jistě znají tolik populární prosecco. To si získalo prvenství nejoblíbenějšího šumivého vína na světě. Můžete si ho vychutnat nejenom v klasické bílé variantě, ale také v růžové. Tento nápoj je skvělý do teplých letních dní, kdy báječně chutná ledově vychlazený. S Proseccem jsou zkrátka spojené příjemné chvilky ve společnosti přátel při příležitostech jako je grilování, oslavy a další akce.

Ta nejkvalitnější vína s láskou vybíraná

Pokud chcete opravdovou kvalitu, pak svěřte nákup vín do rukou e-shopu, který vznikl z lásky k Itálii a italskému vínu. Již od roku 2013 jsou do sortimentu vybírány ty nejkvalitnější produkty. Sortiment e-shopu VinoDoc je pečlivě vybírán a aktualizován, a to z tisícovky vzorků, které každoročně ochutnáváme na veletrzích, výstavách a v rámci návštěv vinařství samotných. Oceníte i férové ceny. V současné době jsme největším online specialistou na italská vína v České republice. Zastupujeme šest desítek vinařství z Itálie.

Extra panenské olivové oleje a balzámové octy

Dopřejte si to nejlepší z italské kuchyně a vylepšete vaše pokrmy. Kromě různých druhů vín v naší nabídce najdete také extra panenské olivové oleje špičkové kvality a balzámové octy, které jsou součástí sortimentu již od roku 2016.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.