Kvalitní italská víno, olivové oleje a balzámové octy

Milujete víno? Pak si určitě oblíbíte i ta italská. U nich se můžete spolehnout na výtečnou chuť a vysokou kvalitu. Není proto žádný div, že právě odrůdy pěstované na vinících v Itálii jsou tak populární.

Odrůda Primitivo vyznačující se vyšším obsahem alkoholu

Pokud preferujete nápoje s vyšším obsahem alkoholu, pak je pro vás jako stvořená odrůda primitivo. Ta se vyznačuje obsahem alkoholu dosahujícím až rozmezí 15-17 %. Typické pro pěstování této odrůdy jsou vinice položené ve vyšší nadmořské výšce. Právě v těchto výše položených oblastech jsou nižší průměrné teploty a také rozdíly v teplotách ve dne a v noci. Díky tomu tak Primitivo nemá přezrálé hrozny a jeho chuť je jemnější.

Oblíbené šumivé víno Prosecco

Milovníci šumivého vína jistě znají tolik populární prosecco. To si získalo prvenství nejoblíbenějšího šumivého vína na světě. Můžete si ho vychutnat nejenom v klasické bílé variantě, ale také v růžové. Tento nápoj je skvělý do teplých letních dní, kdy báječně chutná ledově vychlazený. S Proseccem jsou zkrátka spojené příjemné chvilky ve společnosti přátel při příležitostech jako je grilování, oslavy a další akce.

Ta nejkvalitnější vína s láskou vybíraná

Pokud chcete opravdovou kvalitu, pak svěřte nákup vín do rukou e-shopu, který vznikl z lásky k Itálii a italskému vínu. Již od roku 2013 jsou do sortimentu vybírány ty nejkvalitnější produkty. Sortiment e-shopu VinoDoc je pečlivě vybírán a aktualizován, a to z tisícovky vzorků, které každoročně ochutnáváme na veletrzích, výstavách a v rámci návštěv vinařství samotných. Oceníte i férové ceny. V současné době jsme největším online specialistou na italská vína v České republice. Zastupujeme šest desítek vinařství z Itálie.

Extra panenské olivové oleje a balzámové octy

Dopřejte si to nejlepší z italské kuchyně a vylepšete vaše pokrmy. Kromě různých druhů vín v naší nabídce najdete také extra panenské olivové oleje špičkové kvality a balzámové octy, které jsou součástí sortimentu již od roku 2016.

Publikováno: 25. 07. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam