Stavební materiály

Sendvičové izolační panely BALEXTHERM

Stavební investice patří mezi významná rozhodnutí. Roli hraje kvalita i estetika materiálu. V souvislosti s lehkým opláštěním průmyslových skladových, logistických hal, kancelářských, zemědělských, veřejných a sportovních budov se stále častěji využívají sendvičové izolační panely. O jejich výhodách jsme diskutovali s odborníky z firmy SH&RP Metal s.r.o., která provádí klempířské a pokrývačské práce.

Českobudějovická firma rozdělila sendvičové izolační panely do dvou produktových řad. Jde o panely v kovových obložkách s polyuretanovým (BALEXTHERM) a polystyrenovým (PWS a PWD) jádrem. Projektanti z klempířství České Budějovice kladli důraz na získání nejlepších užitných parametrů, čehož dosáhli použitím moderních technologií a pečlivou výrobou. Sortiment čítá nástěnné a střešní panely.

Levné a vizuálně přitažlivé řešení

Sendvičové izolační panely jsou výrazně levnější než materiály, které se k výstavbě stěn a střech používají. Díky nízké hmotnosti a vysoké mechanické odolnosti jsou nižší i výdaje, které souvisí s konstrukcí celého objektu. S panely BALEXTHERM je realizace rychlejší a minimalizují se náklady za dopravu. Izolační vlastnosti umožňují použití jen jediné vrstvy, aniž by došlo k navýšení provozních nákladů.

Izolační sendvičové panely jsou zajímavé také z estetického hlediska. V nabídce je pestrý výběr profilování obložek s elegantním vzhledem a možností individuálního architektonického řešení. Povrch panelů je chráněn před zarůstajícím mechem a jiným znečištěním. Čištění je rychlé a velmi nenáročné. Za zmínku stojí i bohatá paleta barevných provedení.

Kvalitu garantuje prestižní ocenění

Sendvičové panely BALEXTHERM jsou vyráběny ekologicky bez použití freonu. Jsou klasifikovány jako výrobek NRO (nešířící oheň), disponují antikorozní ochranou a mají všechny patřičné technické aprobace a hygienický atest. Garancí špičkové kvality a skvělých užitných vlastností je ocenění Zlatá Medaile z Mezinárodního veletrhu v Poznani (2006).

Chcete-li se o izolačních sendvičových panelech dozvědět další informace, najdete je na www.sharpmetal.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.