Sendvičové izolační panely BALEXTHERM

Stavební investice patří mezi významná rozhodnutí. Roli hraje kvalita i estetika materiálu. V souvislosti s lehkým opláštěním průmyslových skladových, logistických hal, kancelářských, zemědělských, veřejných a sportovních budov se stále častěji využívají sendvičové izolační panely. O jejich výhodách jsme diskutovali s odborníky z firmy SH&RP Metal s.r.o., která provádí klempířské a pokrývačské práce. Českobudějovická firma rozdělila sendvičové izolační panely do dvou produktových řad. Jde o panely v kovových obložkách s polyuretanovým (BALEXTHERM) a polystyrenovým (PWS a PWD) jádrem. Projektanti z klempířství České Budějovice kladli důraz na získání nejlepších užitných parametrů, čehož dosáhli použitím moderních technologií a pečlivou výrobou. Sortiment čítá nástěnné a střešní panely.

Levné a vizuálně přitažlivé řešení

Sendvičové izolační panely jsou výrazně levnější než materiály, které se k výstavbě stěn a střech používají. Díky nízké hmotnosti a vysoké mechanické odolnosti jsou nižší i výdaje, které souvisí s konstrukcí celého objektu. S panely BALEXTHERM je realizace rychlejší a minimalizují se náklady za dopravu. Izolační vlastnosti umožňují použití jen jediné vrstvy, aniž by došlo k navýšení provozních nákladů. Izolační sendvičové panely jsou zajímavé také z estetického hlediska. V nabídce je pestrý výběr profilování obložek s elegantním vzhledem a možností individuálního architektonického řešení. Povrch panelů je chráněn před zarůstajícím mechem a jiným znečištěním. Čištění je rychlé a velmi nenáročné. Za zmínku stojí i bohatá paleta barevných provedení.

Kvalitu garantuje prestižní ocenění

Sendvičové panely BALEXTHERM jsou vyráběny ekologicky bez použití freonu. Jsou klasifikovány jako výrobek NRO (nešířící oheň), disponují antikorozní ochranou a mají všechny patřičné technické aprobace a hygienický atest. Garancí špičkové kvality a skvělých užitných vlastností je ocenění Zlatá Medaile z Mezinárodního veletrhu v Poznani (2006). Chcete-li se o izolačních sendvičových panelech dozvědět další informace, najdete je na www.sharpmetal.cz.

Publikováno: 08. 11. 2015

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: sendvičové izolační panely