Stavební materiály

Sendvičové izolační panely BALEXTHERM

Stavební investice patří mezi významná rozhodnutí. Roli hraje kvalita i estetika materiálu. V souvislosti s lehkým opláštěním průmyslových skladových, logistických hal, kancelářských, zemědělských, veřejných a sportovních budov se stále častěji využívají sendvičové izolační panely. O jejich výhodách jsme diskutovali s odborníky z firmy SH&RP Metal s.r.o., která provádí klempířské a pokrývačské práce.

Českobudějovická firma rozdělila sendvičové izolační panely do dvou produktových řad. Jde o panely v kovových obložkách s polyuretanovým (BALEXTHERM) a polystyrenovým (PWS a PWD) jádrem. Projektanti z klempířství České Budějovice kladli důraz na získání nejlepších užitných parametrů, čehož dosáhli použitím moderních technologií a pečlivou výrobou. Sortiment čítá nástěnné a střešní panely.

Levné a vizuálně přitažlivé řešení

Sendvičové izolační panely jsou výrazně levnější než materiály, které se k výstavbě stěn a střech používají. Díky nízké hmotnosti a vysoké mechanické odolnosti jsou nižší i výdaje, které souvisí s konstrukcí celého objektu. S panely BALEXTHERM je realizace rychlejší a minimalizují se náklady za dopravu. Izolační vlastnosti umožňují použití jen jediné vrstvy, aniž by došlo k navýšení provozních nákladů.

Izolační sendvičové panely jsou zajímavé také z estetického hlediska. V nabídce je pestrý výběr profilování obložek s elegantním vzhledem a možností individuálního architektonického řešení. Povrch panelů je chráněn před zarůstajícím mechem a jiným znečištěním. Čištění je rychlé a velmi nenáročné. Za zmínku stojí i bohatá paleta barevných provedení.

Kvalitu garantuje prestižní ocenění

Sendvičové panely BALEXTHERM jsou vyráběny ekologicky bez použití freonu. Jsou klasifikovány jako výrobek NRO (nešířící oheň), disponují antikorozní ochranou a mají všechny patřičné technické aprobace a hygienický atest. Garancí špičkové kvality a skvělých užitných vlastností je ocenění Zlatá Medaile z Mezinárodního veletrhu v Poznani (2006).

Chcete-li se o izolačních sendvičových panelech dozvědět další informace, najdete je na www.sharpmetal.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.