Skvělé tipy

Kdy volat zámečníka? Nejen kvůli zabouchnutým dveřím!

Zabouchnuté dveře jsou nepříjemný problém, ale pokud si myslíte, že vám zdarma pomůžou hasiči, pravděpodobně se mýlíte. Otevření zabouchnutých dveří hasičskou záchrannou službou vás může stát i několik desítek tisíc korun. Nehrozí-li bezprostřední riziko požáru nebo ohrožení života, hrozí oznamovateli pokuta až do výše 100 000 korun. Že je zámečník mnohonásobně levnější, snad nemusíme podotýkat. Prozradíme vám, s čím vším se na zkušeného profesionála můžete obrátit.

S čím vám pomůže zámečník?

Zapomenete-li si klíče uvnitř, nezkoušejte se přes dveře dostat násilím. Zámečníci hravě otevřou zabouchnuté dveře od bytu, aniž by je byli nuceni vyrazit nebo jinak poškodit. To samé platí i v případě ztráty klíčů, zaseknutého zámku a v dalších situacích, kdy se nemůžete dostat do domů nebo do práce. Šikovné ruce zámečníka vám přijdou vhod také v souvislosti s otevíráním zamčeného trezoru.

Zámečníci toho umí mnohem více, než jste si možná doposud mysleli. Otevírání zámků je hlavní činností, ale většinou nabízí také další služby. Za zmínku stojí montáže bezpečnostních mříží, bezpečnostních dveří a drátěných nebo bezpečnostních oken. Zároveň opravují a vyměňují nefunkční zámky a poradí si i se zabouchnutými dveřmi od automobilu.

Počítejte s tím, že při otevírání dveří od bytu, kanceláře nebo auta budete muset předložit doklady. Nebude-li je mít u sebe, zámečník zajistí asistenci Policie ČR.

Nonstop zámečnické služby pro Prahu a Střední Čechy

Zámečnické firmy nabízí nonstop asistenci a pružně reagují během dne i v noci. V Praze a Středních Čechách můžete kdykoliv kontaktovat bezplatnou linku 800 290 291, která přísluší firmě AAA Záchranná technická služba (ZTS).

ZTS zajišťuje široké spektrum zámečnických služeb a v případě potřeby se společně se zámečníkem dostaví na místo i sklenář. Ve firmě pracují odborníci s letitými zkušenostmi v oboru a čistým trestním rejstříkem. V rámci zvýšené bezpečnosti ZTS využívá systém adresného vysílání techniků.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.