Skvělé tipy

Kde nakupovat barvy a laky v Českých Budějovicích? Jedině u odborníků

Chystáte se na malování domácnosti, lakování zahradního nábytku, nebo snad na nátěr fasády? Ať už vás čeká práce malíře, lakýrníka, či natěrače, perfektního výsledku dosáhnete pouze v případě, že dodržíte osvědčené technologické postupy. A za podmínky použití kvalitních nátěrových hmot – s tím vám rádi pomohou specialisté z českobudějovického obchodu Barvy – Laky Komplet. Jak napovídá samotný název, najdete v něm vše pod jednou střechou.

Na trhu již 10 let

Barvy Laky v Českých Budějovicích letos oslavily kulatiny. Na trhu jsou již deset let a nedávno se rozhodly pro sloučení dvou poboček do jedné. Sortiment se však v žádném případě nezmenšil – naopak dostanete na výběr i z několika zajímavých novinek.

Vše na jednom místě

Manažer prodejny Robert Szó uvedl, že českobudějovický prodejce nenabízí pouze kompletní sortiment malířských a fasádních barev včetně omítek, ale také barvy a lazury na dřevo. A co se týče letošních novinek, do sortimentu přibyla barva na lajnování travnatých hřišť.

Zájemci o laky a malířské barvy v Českých Budějovicích si mohou samozřejmě pořídit také aplikační pomůcky – v nabídce jsou štětce, válečky a další malířské a natěračské potřeby a příslušenství.

Kvalitní produkty a kvalifikovaný personál

Pravidelní zákazníci si jistě všimli, že se sortiment barev a laků mění jen velmi pozvolna. Důvod je prostý – prodejce si již od samotného počátku zakládá na vysoce kvalitních produktech. Takže když čas od času některý z produktů vymění, je to proto, že nedosahoval očekávané kvality.

V případě specializovaného obchodu Barvy – Laky Komplet stojí za zmínku i kvalifikovaný personál, jehož složení se také příliš často nemění. Jádro firmy tvoří parta zkušených odborníků, kteří zákazníkům rádi individuálně poradí a správně nasměrují.

Barvy, laky a fasádní omítky v Českých Budějovicích tvoří jednu z celkem sedmi poboček. Více se dozvíte na www.barvy-komplet.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.