Koupací sezóna ve znamení Albixon

Bazény ALBIXONNemůžete se ubránit myšlenkám na léto a představujete si, jak se svlékáte do plavek a jdete se před tropickými teplotami ukrýt pod hladinu? Nejste sami. Využijte však čas, který zbývá do koupací sezony a pusťte se do údržby bazénu. Nebo se snad vynachází v tak žalostném stavu, že se už ani nevyplatí dát ho do pořádku? Pak nastal ten správný čas pro koupi nového. A protože by měl být lepší než ten současný, měl by ho vyrobit někdo, kdo má s výrobou bazénů letité zkušenosti. Spokojíte-li se s dvacetiletou praxí a největší práškovací lakovnou v EU, mohla by vaše volba padnout na společnost ALBIXON a.s. Ta se kromě výroby a montáže bazénů zabývá také výrobou vířivek, infrasaun a bazénového příslušenství. O tom však někdy příště. Dnes jsme si „posvítili“ právě na bazény.

Vyberte si bazén, o kterém jste vždy snili

S omezeným rozpočtem se toho moc dělat nedá, co vy na to? Levné zapuštěné bazény od ALBIXONu však předčí vaše očekávání. Jsou k mání ve třech velikostních variantách a mezi největší výhody nepatří pouze nízká pořizovací cena, ale i snadná údržba a rychlá instalace. Menší objem vody se za příznivého počasí rychle ohřeje i bez čerpadla. Posuňme se však o třídu výše. Na opravdové fajnšmekry totiž čeká široké spektrum zapuštěných bazénů. Jen si vybrat.

Nejnižší cenou se pyšní foliové zapuštěné bazény, jejichž základ tvoří ocelová konstrukce s antikorozní úpravou. Vnitřek tvoří PVC vložka, která je k dispozici v několika barevných variantách. Pohlížíte-li ovšem na realizaci nového bazénu jako na dlouholetou investici, raději volte dražší, ale o to trvanlivější variantu v podobě samonosných nebo přelivových bazénů. Ty se vyrábí z homogenních kopolymerů, které jsou zárukou dlouhé životnosti.

Na samém vrcholu stojí laminátový bazén. Vybrat si můžete z deseti variant, které se liší tvarem a samozřejmě i objemem. Laminát se pyšní perfektními vlastnostmi a odolností. Není divu, vždyť skleněné vlákno, které je v materiálu obsaženo, bylo vyvinuto v rámci kosmického výzkumu a leteckého průmyslu ve 40.letech minulého století.

Zlobí vás finance? Zažádejte o hypotéku!

Máte dojem, že si nový bazén nemůžete dovolit? Nečekejte na to, až vám ho nadělí Ježíšek a využijte možnost financování prostřednictvím PŘEVRATNÉ hypotéky od UniCredit Bank. Dokonalé koupaliště tak můžete mít doma i bez toho, aniž byste ho museli uhradit jednorázově. Bazény Albixon, které jsou aktuálně v nabídce, si můžete prohlédnout na webu albixon.cz.

Publikováno: 12. 02. 2013

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: bazén | bazény | bazény albixon | nadzemní bazény | zapuštěné bazény