Bazény

Koupací sezóna ve znamení Albixon

Bazény ALBIXONNemůžete se ubránit myšlenkám na léto a představujete si, jak se svlékáte do plavek a jdete se před tropickými teplotami ukrýt pod hladinu? Nejste sami. Využijte však čas, který zbývá do koupací sezony a pusťte se do údržby bazénu. Nebo se snad vynachází v tak žalostném stavu, že se už ani nevyplatí dát ho do pořádku? Pak nastal ten správný čas pro koupi nového. A protože by měl být lepší než ten současný, měl by ho vyrobit někdo, kdo má s výrobou bazénů letité zkušenosti. Spokojíte-li se s dvacetiletou praxí a největší práškovací lakovnou v EU, mohla by vaše volba padnout na společnost ALBIXON a.s. Ta se kromě výroby a montáže bazénů zabývá také výrobou vířivek, infrasaun a bazénového příslušenství. O tom však někdy příště. Dnes jsme si „posvítili“ právě na bazény.

Vyberte si bazén, o kterém jste vždy snili

S omezeným rozpočtem se toho moc dělat nedá, co vy na to? Levné zapuštěné bazény od ALBIXONu však předčí vaše očekávání. Jsou k mání ve třech velikostních variantách a mezi největší výhody nepatří pouze nízká pořizovací cena, ale i snadná údržba a rychlá instalace. Menší objem vody se za příznivého počasí rychle ohřeje i bez čerpadla. Posuňme se však o třídu výše. Na opravdové fajnšmekry totiž čeká široké spektrum zapuštěných bazénů. Jen si vybrat.

Nejnižší cenou se pyšní foliové zapuštěné bazény, jejichž základ tvoří ocelová konstrukce s antikorozní úpravou. Vnitřek tvoří PVC vložka, která je k dispozici v několika barevných variantách. Pohlížíte-li ovšem na realizaci nového bazénu jako na dlouholetou investici, raději volte dražší, ale o to trvanlivější variantu v podobě samonosných nebo přelivových bazénů. Ty se vyrábí z homogenních kopolymerů, které jsou zárukou dlouhé životnosti.

Na samém vrcholu stojí laminátový bazén. Vybrat si můžete z deseti variant, které se liší tvarem a samozřejmě i objemem. Laminát se pyšní perfektními vlastnostmi a odolností. Není divu, vždyť skleněné vlákno, které je v materiálu obsaženo, bylo vyvinuto v rámci kosmického výzkumu a leteckého průmyslu ve 40.letech minulého století.

Zlobí vás finance? Zažádejte o hypotéku!

Máte dojem, že si nový bazén nemůžete dovolit? Nečekejte na to, až vám ho nadělí Ježíšek a využijte možnost financování prostřednictvím PŘEVRATNÉ hypotéky od UniCredit Bank. Dokonalé koupaliště tak můžete mít doma i bez toho, aniž byste ho museli uhradit jednorázově. Bazény Albixon, které jsou aktuálně v nabídce, si můžete prohlédnout na webu albixon.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.