Chystáte se malovat? Nechte to na profesionálech!

Vůně čerstvě vymalovaného bytu. Kdy naposled jste něco podobného cítili? Honí-li se vám hlavou, že by nebylo od věci renovovat bydlení, ale nejste si jistí, jestli tak zodpovědnou činnost, jakou malování bezesporu je, zvládnete, nechte to na profesionálech. Dnešní článek jsme věnovali všem, kteří bydlí v Český Budějovicích a okolí. Právě zde totiž působí firma Malířství Jíři Dráb, která se na natěračské a malířské práce specializuje již od roku 1991.

Nejlepší malíři v Českých Budějovicích

Stěny jsou dominantním prvkem každého interiéru. Špatně vymalovaná zeď může celkový dojem pokazit, ale precizní výmalba v interiéru vykouzlí unikátní atmosféru. Pokud se na to necítíte, není co řešit. Profesionální malíři České Budějovice z firmy Malířství Jiří Dráb provádí malířské práce v bytových i nebytových prostorách, nátěry nábytku, dveří, oknem, ale také nátěry ocelových konstrukcí, aplikaci dekorativních nástřiků a nátěrových hmot a v neposlední řadě také protipožární nátěry. V rámci komplexních služeb nebudete muset řešit ani přípravu zdiva – drobné zednické opravy jsou samozřejmostí. Jedním z největších neduhů malířských firem je nepořádek, který po jejich „operaci“ musíte řešit vy. V případě českobudějovického malířství však ničeho takového obávat nemusíte. Po dokončení práce vše uvedou do původního stavu a vy přijdete k hotovému, respektive vymalovanému.

Kvalitně, rychle a levně

Nezáleží na tom, jestli potřebujete vymalovat obývací pokoj, celý byt, nebo fasádu. Nechcete-li dělat zbytečné kompromisy mezi kvalitou, rychlostí a cenou, měla by vaše volba padnout na Malířství Dráb. Profesionálové s letitou praxí používají kvalitní materiály a osvědčené technologické postupy. Podstupují pravidelná školení a sledují i současné designové trendy. To pro případ, že byste neměli o budoucí výmalbě ucelenou představu. A pozor – Malířství Dráb zajišťuje také tapetářské práce. Další informace a kontaktní údaje najdete na www.malirstvi-drab.cz.

Publikováno: 28. 01. 2014

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: malíři České Budějovice | malířství České Budějovice