Interiér

Chystáte se malovat? Nechte to na profesionálech!

Vůně čerstvě vymalovaného bytu. Kdy naposled jste něco podobného cítili? Honí-li se vám hlavou, že by nebylo od věci renovovat bydlení, ale nejste si jistí, jestli tak zodpovědnou činnost, jakou malování bezesporu je, zvládnete, nechte to na profesionálech. Dnešní článek jsme věnovali všem, kteří bydlí v Český Budějovicích a okolí. Právě zde totiž působí firma Malířství Jíři Dráb, která se na natěračské a malířské práce specializuje již od roku 1991.

Nejlepší malíři v Českých Budějovicích

Stěny jsou dominantním prvkem každého interiéru. Špatně vymalovaná zeď může celkový dojem pokazit, ale precizní výmalba v interiéru vykouzlí unikátní atmosféru. Pokud se na to necítíte, není co řešit. Profesionální malíři České Budějovice z firmy Malířství Jiří Dráb provádí malířské práce v bytových i nebytových prostorách, nátěry nábytku, dveří, oknem, ale také nátěry ocelových konstrukcí, aplikaci dekorativních nástřiků a nátěrových hmot a v neposlední řadě také protipožární nátěry. V rámci komplexních služeb nebudete muset řešit ani přípravu zdiva – drobné zednické opravy jsou samozřejmostí.

Jedním z největších neduhů malířských firem je nepořádek, který po jejich „operaci“ musíte řešit vy. V případě českobudějovického malířství však ničeho takového obávat nemusíte. Po dokončení práce vše uvedou do původního stavu a vy přijdete k hotovému, respektive vymalovanému.

Kvalitně, rychle a levně

Nezáleží na tom, jestli potřebujete vymalovat obývací pokoj, celý byt, nebo fasádu. Nechcete-li dělat zbytečné kompromisy mezi kvalitou, rychlostí a cenou, měla by vaše volba padnout na Malířství Dráb. Profesionálové s letitou praxí používají kvalitní materiály a osvědčené technologické postupy. Podstupují pravidelná školení a sledují i současné designové trendy. To pro případ, že byste neměli o budoucí výmalbě ucelenou představu. A pozor – Malířství Dráb zajišťuje také tapetářské práce. Další informace a kontaktní údaje najdete na www.malirstvi-drab.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.