Luxusní bydlení

Krásné bydlení v Krásných Počernicích

Dostali jste lukrativní nabídku zaměstnání v hlavním městě, ale nechce se vám bydlet v přelidněném centru? Nemusíte, stačí se podívat po bydlení v některém z atraktivních developerských projektů, které vám čas od času recenzujeme. Dnes se spolu podíváme na projekt Krásné Počernice, který je přímým pokračovatelem úspěšného projektů „V Lukách“, jež byl oceněn titulem „Stavba roku“. Krásné Počernice jsou zase o kus dál a nenabízí nic jiného, než moderní design, chytré využité každého metru čtverečního, ale také bydlení v opravdu klidné lokalitě, takže je vhodný i pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí je nízká energetická náročnost a využití moderních technologií.

Maximální využití prostoru

Autoři si dali za cíl vytvořit prostředí, kde ani jeden metr čtvereční nepřijde nazmar. Díky inteligentnímu řešení vypadají rozlehlé byty Praha 9 ještě větší a určitě se v nich nebudete cítit stísněně. Co se technologií týče, byla využita tepelná čerpadla, rekuperace, ekvitermní regulace a další moderní zařízení, jež jsou zárukou nízkých provozních nákladů. Nízkoenergetické byty v Krásných Počernicích splňují ty nejpřísnější kritéria a pyšní se Průkazem energetické třídy A, tedy nejlepším hodnocením. Tyto nové byty Praha se rozkládají ve čtyřech objektech a k dispozici budou nejen byty, ale také rodinný dům 5+kk. Objekty jsou navíc zajímavé tím, že jsou zapuštěny do země.

Do Prahy, co by kamenem dohodil

Nové byty v Praze jsou sice ve velmi klidné lokalitě, což však neznamená, že budete mít problémy dostat se do centra města. Stanice metra Černý most zaručuje skvělé spojení i pro ty, kteří po Praze neradi cestují automobilem. Krásné Počernice jsou skutečně úžasným místem pro život a nabízí notnou dávku komfortu, stylu a elegance. Slova však nenahradí dojem, který na vás projekt udělá ?na život“, takže až budete mít volné odpoledne, určitě se do Počernic zajeďte podívat.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.