Exteriér

Pergoly se už dávno nevyrábí jen ze dřeva…

Pokud si pod pojmem pergola představíte klasickou dřevěnou stavbu, budete v případě pergol od Diamond design příjemně překvapeni. Na první pohled totiž v žádném případě typické dřevěné „domečky“ nepřipomínají a vyznačují se moderním designem. Potěší vás i jejich využití, které je skutečně velmi široké. I ony sice poskytují skvělé posezení, ale lze je mezi sebou kombinovat a vytvořit opravdu velké exteriérové prostory.

Společnost Diamond design jsme vám představili již minulosti. V jejím portfoliu je mnoho interiérových i exteriérových stínících systémů a samozřejmě také pergoly, kterým jsme dnes. se rozhodli věnovat samostatný článek. Představují efektivní způsob, jak rozšířit obytnou plochu a získat další společenské prostory.

Diamond design nabízí pergoly od předních belgických výrobců. Jejich konstrukce je vyrobena z hliníkových extrudovaných profilů, které mají mnohem lepší vlastnosti než ohýbané plechy. Velikost konstrukce může dosahovat až 7 x 7 x 3 m, ale protože lze jednotlivé moduly jednoduše propojit, můžete vytvořit pergolu úctyhodných rozměrů.

Střechu tvoří naklápěcí lamely, které mají nejen stínící, ale také ventilační funkci. Stěny je možno doplnit některou z mnoha typů screenových rolet (chrání před ostrým sluncem, poskytují soukromí), případně je doplnit standardními průhlednými stěnovými roletami.

Pergoly jsou k mání v bílém nebo antracitově šedém odstínu, ale na přání si lze vybrat také z více než dvou set dalších barev. Neméně zajímavé jsou i doplňkové prvky v podobě vytápění nebo led osvětlení. Příslušenství lze ovládat manuálně, ale také prostřednictvím dálkového ovládání.

Pokud vás moderní pergoly od Diamond design nadchly stejně jako nás, přečtěte si o nich více na www.diamonddesign.cz a nezapomeňte si prohlédnout fotogalerii. Ta vydá za tisíce slov…

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.