Bydlení v Praze a přitom uprostřed přírody? Rezidence Letokruhy ho nabízí!

Uvažujete o bydlení v Praze 4, ale nemůžete nic zajímavého najít? Pak se podívejte na rezidenci Letokruhy v Praze Roztylech. Ve výborné dostupnosti od centra a zároveň uprostřed přírody už brzy vyrostou desítky nových bytů. Čtyři novostavby nabídnou skoro devadesát bytů od 1+kk po 4+kk. Řada z nich má navíc vlastní předzahrádku. A většina bytů je stále na prodej!

Nedaleko centra

Novostavby vyrostou v městské části Praha 11, která leží na území městského obvodu Praha 4. Nové byty budou jen kousek od centra.
  • Na metro z nich dojdete doslova za minutku a na Václavském náměstí jste pak za dvanáct minut.
  • Kousek je to i na autobusové náměstí v Praze Roztylech a autem se snadno dostanete i na dálnici D1 na městský okruh.
  • V okolí nových bytů najdete také školy, školky, obchody a lékaře. Nedaleko leží i nákupní centrum Chodov.

V okolí potkáte i muflony

Další výhodou nových bytů v Praze 11 je blízkost přírody. Nedaleko novostaveb je největší zalesněná plocha Prahy - Krčský les, ve kterém můžete potkat i muflony. Majitelé nových bytů se ale mohou těšit také na zahradu přímo v komplexu novostaveb. A na pomezí mezi rezidencí a sousedními domy Praze Roztylech bude také liniový park. Byty v přízemí budou mít navíc předzahrádky. Všechny nové byty budou mít samozřejmě i sklep a novostavby budou mít také podzemní parkování.

Bydlete v novém už příští rok!

A kdy že nové byty v Praze 11 vyrostou? Nejpozději příští rok. Jejich stavba ale začne už letos a prodej těchto nových bytů v Praze Roztylech už začal. Pokud některý z nich chcete za nízké zaváděcí ceny, neměli byste váhat. Nejlevnější nové byty v rezidenci seženete už za necelých dva a půl milionu korun.

Publikováno: 26. 02. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: nové byty v praze 11 | Praha Roztyly | rezidence Letokruhy