Energie

Když klimatizaci, tak kvalitní. V hobby marketech ji ale nenajdete…

Proč si pořídit klimatizaci? Třeba proto, aby byla v místnosti stálá teplota i během parnějších dní. Třeba proto, abychom udrželi stálou vlhkost. A třeba i proto, že nás filtr zbaví mnoha škodlivých látek (prachu, plísně, pylu…). Jistě by se našly i další důvody, ale raději vám poradíme, proč se obrátit na společnost Klima Rapid a nekupovat levné přístroje v hobby marketu.

Klimatizace se v bytech a kancelářích objevují stále častěji i ve zdejších klimatických podmínkách. Vždyť v posledních letech jsou vedra v letních měsících nesnesitelná. Proto se v hobby marketech objevují klimatizace za podezřele nízké ceny. Proč byste se měli technice od neznámých výrobců vyhnout? Protože je ekonomičtější investovat do kvalitní klimatizace, která má úsporný a tichý chod, vydrží v bezproblémovém provozu celé roky. Společnost Klima Rapid vám s výběrem vhodného zařízení poradí a zajistí instalaci a pravidelný servis.

Klima Rapid nabízí dělené klimatizace typu SPLIT a MULTISPLIT pro napojení jedné až pěti vnitřních jednotek. Na výběr jsou kazetové, podstropní, parapetní a zabudované kanálové jednotky s tichým ventilátorem, filtrem a v případě některých modelů také ionizátorem.

Pro náročnější klienty jsou jako stvořené centrální klimatizace s možností napojení až 16 klimatizačních jednotek. Jedná se o systém řízený počítačem. Umožňuje chlazení i vytápění na principu tepelného čerpadla. Ušetří vám až 2/3 elektrické energie a garantuje stabilní výkon.

V nabídce najdete také mobilní klimatizace, které patří k nejjednodušším typům klimatizačních jednotek. Instalace je snadná a lze ji provést i bez odborné montáže. Navzdory kompaktnímu provedení nabízí dostatečný výkon v rozmezí 2 – 4 kW. Ohřátý vzduch je odváděn ohebnou hadicí mimo místnost. U modelů s odděleným kondenzátorem je venkovní díl spojen s vnitřní jednotkou dvoutrubkovou hadicí. Nevýhodou tohoto levného a rychlého řešení je vyšší hlučnost kvůli umístění kompresoru ve vnitřní jednotce.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.