Energie

Když klimatizaci, tak kvalitní. V hobby marketech ji ale nenajdete…

Proč si pořídit klimatizaci? Třeba proto, aby byla v místnosti stálá teplota i během parnějších dní. Třeba proto, abychom udrželi stálou vlhkost. A třeba i proto, že nás filtr zbaví mnoha škodlivých látek (prachu, plísně, pylu…). Jistě by se našly i další důvody, ale raději vám poradíme, proč se obrátit na společnost Klima Rapid a nekupovat levné přístroje v hobby marketu.

Klimatizace se v bytech a kancelářích objevují stále častěji i ve zdejších klimatických podmínkách. Vždyť v posledních letech jsou vedra v letních měsících nesnesitelná. Proto se v hobby marketech objevují klimatizace za podezřele nízké ceny. Proč byste se měli technice od neznámých výrobců vyhnout? Protože je ekonomičtější investovat do kvalitní klimatizace, která má úsporný a tichý chod, vydrží v bezproblémovém provozu celé roky. Společnost Klima Rapid vám s výběrem vhodného zařízení poradí a zajistí instalaci a pravidelný servis.

Klima Rapid nabízí dělené klimatizace typu SPLIT a MULTISPLIT pro napojení jedné až pěti vnitřních jednotek. Na výběr jsou kazetové, podstropní, parapetní a zabudované kanálové jednotky s tichým ventilátorem, filtrem a v případě některých modelů také ionizátorem.

Pro náročnější klienty jsou jako stvořené centrální klimatizace s možností napojení až 16 klimatizačních jednotek. Jedná se o systém řízený počítačem. Umožňuje chlazení i vytápění na principu tepelného čerpadla. Ušetří vám až 2/3 elektrické energie a garantuje stabilní výkon.

V nabídce najdete také mobilní klimatizace, které patří k nejjednodušším typům klimatizačních jednotek. Instalace je snadná a lze ji provést i bez odborné montáže. Navzdory kompaktnímu provedení nabízí dostatečný výkon v rozmezí 2 – 4 kW. Ohřátý vzduch je odváděn ohebnou hadicí mimo místnost. U modelů s odděleným kondenzátorem je venkovní díl spojen s vnitřní jednotkou dvoutrubkovou hadicí. Nevýhodou tohoto levného a rychlého řešení je vyšší hlučnost kvůli umístění kompresoru ve vnitřní jednotce.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.