Rekonstrukce domu

Dejte sbohem vlhkosti ve vašem domě

Vlhké zdivo trápí velké množství staveb, a zejména pak těch starších, jejichž hydroizolace je poškozená či zcela u domu chybí. Nejčastější příčinou vlhkosti uvnitř domu je vzlínající vlhkost, tedy taková vlhkost, která se do zdí dostává ze země. Jelikož se ale společně s vodou dostávají do zdiva také jiné látky jako například soli, je tento druh vlhkosti pro stavbu velmi nebezpečný. Při dlouhodobém zanedbání tohoto problému může dojít až k trvale nezvratnému poškození, které následně vede až k úplnému rozpadu zdí.

Vzlínající vlhkost je potřeba začít včas a efektivně řešit. Jedním z možných řešení, které vám s vlhkostí dokáže pomoci, je sanace zdiva. HW-Systém je označován za jednu z nejefektivnějších metod sanace vlhkého zdiva. Jedná se totiž o rakouský patentovaný systém, který odpovídá přísným kritériím, díky kterým je znám po celé Evropě.

Jak tento systém funguje?

Tato metoda pracuje na principu zarážení izolačních, vlnitých desek do zdiva objektu. Při použití této metody odpadá potřeba podřezávání vlhkého zdiva, což je také jednou z hlavních výhod. Zaražením desek do zdiva vzniká nepropustný a také nerezavějící uzávěr, který nepropustí vlhkost a zaručuje tedy stavbě skvělou izolaci.

Tento postup je velmi šetrný k celé stavbě, a právě proto jej lze využít nejen u cihelného zdiva, ale také u kamenného zdiva s průběžnou spárou.

Jaké jsou hlavní výhody?

Výhodou HW-Systému je to, že se jedná o dlouhodobě používanou a osvědčenou metodu, která nenarušuje statiku stavby. Přitom je to rychlé a jednoduché řešení s dlouhou životností, které vás zbaví vlhkého zdiva, jenž je spjato také s tvorbou plísní, mokrými mapami a solnými výkvěty na zdech domu.

Pro maximální efekt se však vždy spoléhejte na profesionály, kteří mají s touto metodou bohaté zkušenosti.

Štítky

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.