Interiér

Sklo v interiéru – správná volba!

Není nic horšího, než nudné bydlení. Pokud raději trávíte čas mimo domov, možná bystě měla zvážit menší úpravy. Zavřete oči a představte si, jak by váš byt či dům vypadal, kdyby v něm bylo více skla… Tím ovšem nemáme na mysli střepy na podlaze, ale moderní skleněné prvky, které dokáží umocnit atmosféru a navodit velmi příjemný dojem. Zaměřili jsme se na sortiment zavedeného sklenářství B&P Glass, které nabízí široké spektrum produktů ze skla. Zrcadly počínaje, skleněnými stěnami konče…

Kde jinde začít než v kuchyni? Ta v posledních letech plní i další funkci a slouží jako místo, kde se setkáváme se svými blízkými. Ať už jde o snídani, oběd nebo odpolední posezení u kávy, vaši náladu zlepší pohled na skleněné obklady. Vypadají mnohem lépe než stereotypní klasika a nemusíte mít strach ani z bezpečnosti. Obklady o tloušťce 4 – 6 mm jsou odolné, snadno omyvatelné a navíc mají antialergenní vlastnosti.

skleneny_obklad

Alternativou ke skleněným obkladům může být grafosklo neboli fotosklo, které se vyrábí z kaleného skla (7 x pevnější než klasické sklo) a může být potištěno libovolným motivem v odpovídající kvalitě. Také grafosklo je velmi odolné proti poškrábání a přímému nárazu. Využití najde nejen v kuchyni, ale také v koupelně.

grafosklo

V portfoliu B&P Glass najdete mnohem více skleněných prvků a v podstatě je jen na vás, zda se jimi rozhodnete doplnit stávající interiér, anebo sklo povýšíte na dominantní materiál. V takovém případě zvažte moderní skleněný sprchový kout nebo skleněné posuvné dveře. Za zmínku stojí také skleněné stěny, jejíchž význam spočívá také v optickém zvětšení předěleného prostoru.

skleneny-sprchovy-kout

B&P Glass působí v oboru mnoho let a nabízí cenově dostupné i luxusní produkty. Samozřejmostí je kompletní servis od A do Z, respektive od projekce po montáž. Chcete-li se pokochat inspirativními fotografiemi, najdete je na www.bpglass.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.