Interiér

Sklo v interiéru – správná volba!

Není nic horšího, než nudné bydlení. Pokud raději trávíte čas mimo domov, možná bystě měla zvážit menší úpravy. Zavřete oči a představte si, jak by váš byt či dům vypadal, kdyby v něm bylo více skla… Tím ovšem nemáme na mysli střepy na podlaze, ale moderní skleněné prvky, které dokáží umocnit atmosféru a navodit velmi příjemný dojem. Zaměřili jsme se na sortiment zavedeného sklenářství B&P Glass, které nabízí široké spektrum produktů ze skla. Zrcadly počínaje, skleněnými stěnami konče…

Kde jinde začít než v kuchyni? Ta v posledních letech plní i další funkci a slouží jako místo, kde se setkáváme se svými blízkými. Ať už jde o snídani, oběd nebo odpolední posezení u kávy, vaši náladu zlepší pohled na skleněné obklady. Vypadají mnohem lépe než stereotypní klasika a nemusíte mít strach ani z bezpečnosti. Obklady o tloušťce 4 – 6 mm jsou odolné, snadno omyvatelné a navíc mají antialergenní vlastnosti.

skleneny_obklad

Alternativou ke skleněným obkladům může být grafosklo neboli fotosklo, které se vyrábí z kaleného skla (7 x pevnější než klasické sklo) a může být potištěno libovolným motivem v odpovídající kvalitě. Také grafosklo je velmi odolné proti poškrábání a přímému nárazu. Využití najde nejen v kuchyni, ale také v koupelně.

grafosklo

V portfoliu B&P Glass najdete mnohem více skleněných prvků a v podstatě je jen na vás, zda se jimi rozhodnete doplnit stávající interiér, anebo sklo povýšíte na dominantní materiál. V takovém případě zvažte moderní skleněný sprchový kout nebo skleněné posuvné dveře. Za zmínku stojí také skleněné stěny, jejíchž význam spočívá také v optickém zvětšení předěleného prostoru.

skleneny-sprchovy-kout

B&P Glass působí v oboru mnoho let a nabízí cenově dostupné i luxusní produkty. Samozřejmostí je kompletní servis od A do Z, respektive od projekce po montáž. Chcete-li se pokochat inspirativními fotografiemi, najdete je na www.bpglass.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.