Britská Čtvrť se dočkala IV. etapy - máte zájem o luxusní bydlení v Praze i vy? Nepropásněte svou šanci!

A pro „změnu“ zase jeden developerský projekt, který vyrostl v Praze. Konkrétně v pražských stodůlkách a stojí za ním známá developerská společnost FINEP, která se v oboru pohybuje patnáct let. Zasloužila se o výstavbu více než 7000 bytů a to nejen u nás, ale také na Slovensku a mnohé projekty si vysloužily prestižní ocenění. Filosofií firmy je nabízet moderní bydlení v prémiových lokalitách a jako jedna z mála zajišťuje i související služby v podobě financování. Vraťme se však zpátky ke zmíněnému projektu. Nese název Britská Čtvrť a patří mezi nejpozoruhodnější pražské novostavby. Britská čtvrť čítá několik etap a momentálně jsou k mání byty v šesté etapě. Ta kombinuje komfortní a zároveň praktické bydlení v jedné z nejklidnějších pražských lokalit. Dalším argumentem jsou i ceny jednotlivých bytových jednotek, které i navzdory své kvalitě nijak výrazně nepřevyšují průměr.

Mezi menšími i rozhlehlými byty si vybere každý

V rámci IV. etapy je k dispozici 144 bytů s dispozičním členěním 1+kk až po 4+kk s většími a menšími balkony. Na své si tak přijdou singles, kteří si vystačí s obytnou plochou od 28 m2, ale také početnější rodiny. Pro ty jsou připraveny byty s obytnou plochou do 119,6m2. Vnitřním prostorám dominují kvalitní a značkové doplňky, které umocňují celkový charakter projektu. Britská Čtvrt od Finep je zkrátka exkluzivní v každém směru. BC interierDeveloper Finep si dal na projektu opravdu záležet a dotáhl do do posledního detailu. Mezi potenciální klienty patří lidé, kteří vyžadují nadstandard a luxus a zkrátka nepřijdou ani osoby s pohybovým omezením – ti se mohou těšit na bezbariérový přístup.

Dostatek prostoru pro relaxaci

Developerský projekt Britská Čtvrť se skládá z několika bytových domů, které navzájem tvoří uzavřené prostranství s dostatkem zeleně, dětským hřištěm a lavičkami. Tedy ideálním prostředím pro trávení volného času. Součástí objektu je také podzemní garáž hlídaná kamerovým systémem. Případné návštěvy hravě zaparkují venku. O kvalitách propracovaného projektu svědčí i nadstandardní záruku na dobu tří let. Pokud máte o klidné bydlení nedaleko centra zájem, nemeškejte. Předpokládáme, že tak jako v případě minulých etap, budou i byty z VI. etapy velmi rychle rozprodány. BC exterier

Publikováno: 30. 01. 2014

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: Britská čtvrť | Finep | luxusní bydlení v praze | Nové byty v Praze