Luxusní bydlení

Britská Čtvrť se dočkala IV. etapy – máte zájem o luxusní bydlení v Praze i vy? Nepropásněte svou šanci!

A pro „změnu“ zase jeden developerský projekt, který vyrostl v Praze. Konkrétně v pražských stodůlkách a stojí za ním známá developerská společnost FINEP, která se v oboru pohybuje patnáct let. Zasloužila se o výstavbu více než 7000 bytů a to nejen u nás, ale také na Slovensku a mnohé projekty si vysloužily prestižní ocenění. Filosofií firmy je nabízet moderní bydlení v prémiových lokalitách a jako jedna z mála zajišťuje i související služby v podobě financování. Vraťme se však zpátky ke zmíněnému projektu. Nese název Britská Čtvrť a patří mezi nejpozoruhodnější pražské novostavby.

Britská čtvrť čítá několik etap a momentálně jsou k mání byty v šesté etapě. Ta kombinuje komfortní a zároveň praktické bydlení v jedné z nejklidnějších pražských lokalit. Dalším argumentem jsou i ceny jednotlivých bytových jednotek, které i navzdory své kvalitě nijak výrazně nepřevyšují průměr.

Mezi menšími i rozhlehlými byty si vybere každý

V rámci IV. etapy je k dispozici 144 bytů s dispozičním členěním 1+kk až po 4+kk s většími a menšími balkony. Na své si tak přijdou singles, kteří si vystačí s obytnou plochou od 28 m2, ale také početnější rodiny. Pro ty jsou připraveny byty s obytnou plochou do 119,6m2. Vnitřním prostorám dominují kvalitní a značkové doplňky, které umocňují celkový charakter projektu. Britská Čtvrt od Finep je zkrátka exkluzivní v každém směru.

BC interierDeveloper Finep si dal na projektu opravdu záležet a dotáhl do do posledního detailu. Mezi potenciální klienty patří lidé, kteří vyžadují nadstandard a luxus a zkrátka nepřijdou ani osoby s pohybovým omezením – ti se mohou těšit na bezbariérový přístup.

Dostatek prostoru pro relaxaci

Developerský projekt Britská Čtvrť se skládá z několika bytových domů, které navzájem tvoří uzavřené prostranství s dostatkem zeleně, dětským hřištěm a lavičkami. Tedy ideálním prostředím pro trávení volného času. Součástí objektu je také podzemní garáž hlídaná kamerovým systémem. Případné návštěvy hravě zaparkují venku.

O kvalitách propracovaného projektu svědčí i nadstandardní záruku na dobu tří let. Pokud máte o klidné bydlení nedaleko centra zájem, nemeškejte. Předpokládáme, že tak jako v případě minulých etap, budou i byty z VI. etapy velmi rychle rozprodány.

BC exterier

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.