Luxusní bydlení

Britská Čtvrť se dočkala IV. etapy – máte zájem o luxusní bydlení v Praze i vy? Nepropásněte svou šanci!

A pro „změnu“ zase jeden developerský projekt, který vyrostl v Praze. Konkrétně v pražských stodůlkách a stojí za ním známá developerská společnost FINEP, která se v oboru pohybuje patnáct let. Zasloužila se o výstavbu více než 7000 bytů a to nejen u nás, ale také na Slovensku a mnohé projekty si vysloužily prestižní ocenění. Filosofií firmy je nabízet moderní bydlení v prémiových lokalitách a jako jedna z mála zajišťuje i související služby v podobě financování. Vraťme se však zpátky ke zmíněnému projektu. Nese název Britská Čtvrť a patří mezi nejpozoruhodnější pražské novostavby.

Britská čtvrť čítá několik etap a momentálně jsou k mání byty v šesté etapě. Ta kombinuje komfortní a zároveň praktické bydlení v jedné z nejklidnějších pražských lokalit. Dalším argumentem jsou i ceny jednotlivých bytových jednotek, které i navzdory své kvalitě nijak výrazně nepřevyšují průměr.

Mezi menšími i rozhlehlými byty si vybere každý

V rámci IV. etapy je k dispozici 144 bytů s dispozičním členěním 1+kk až po 4+kk s většími a menšími balkony. Na své si tak přijdou singles, kteří si vystačí s obytnou plochou od 28 m2, ale také početnější rodiny. Pro ty jsou připraveny byty s obytnou plochou do 119,6m2. Vnitřním prostorám dominují kvalitní a značkové doplňky, které umocňují celkový charakter projektu. Britská Čtvrt od Finep je zkrátka exkluzivní v každém směru.

BC interierDeveloper Finep si dal na projektu opravdu záležet a dotáhl do do posledního detailu. Mezi potenciální klienty patří lidé, kteří vyžadují nadstandard a luxus a zkrátka nepřijdou ani osoby s pohybovým omezením – ti se mohou těšit na bezbariérový přístup.

Dostatek prostoru pro relaxaci

Developerský projekt Britská Čtvrť se skládá z několika bytových domů, které navzájem tvoří uzavřené prostranství s dostatkem zeleně, dětským hřištěm a lavičkami. Tedy ideálním prostředím pro trávení volného času. Součástí objektu je také podzemní garáž hlídaná kamerovým systémem. Případné návštěvy hravě zaparkují venku.

O kvalitách propracovaného projektu svědčí i nadstandardní záruku na dobu tří let. Pokud máte o klidné bydlení nedaleko centra zájem, nemeškejte. Předpokládáme, že tak jako v případě minulých etap, budou i byty z VI. etapy velmi rychle rozprodány.

BC exterier

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.