Ložnice

Toaletní stolek: Váš nový nejlepší přítel

Pravidelná péče o vizáž je pro většinu žen naprostou samozřejmostí. Zpravidla ji však řeší ve velkém spěchá, čemuž rozhodně nepomáhá, když musí čekat, až se uvolní místo v koupelně. Je to i váš případ? V tom případě byste měla zvážit pořízení elegantního toaletního stolku. Získáte vlastní prostor – království, díky kterému bude začátek i konec každodenního shonu mnohem příjemnější.

Jsou zase in? Toaletní stolky nikdy out nebyly!

O toaletní stolky je v posledních letech nebývalý zájem a zdá se, že zažívají opravdový boom. Ale nenechte se mýlit, tento praktický kus nábytku nikdy z módy nevyšel. Jen se o něm tolik nemluvilo. Ženy jsi však vždy byly dobře vědomy toho, jaké výhody jim jeho přítomnost nabízí.

Toaletní stolky se vyrábí v širokém spektru designových variant. Na své si přijde opravdu každý, a to bez ohledu na to, zda je příznivce minimalismu či futuristických tvarů. Ale ruku na srdce – největší emoce stejně budí toaletní stolky jako vystřižené z dob Marie Antoinetty. Chcete-li si interiér sladit do shabby chic či podobného stylu, v podstatě ani nemáte na vybranou. Toaletní stolek v barokním pojetí rozpoutá ve vaší ložnici nevšední atmosféru. Tohle zkrátka žádný jiný nábytek nedokáže.

Původně jen v ložnicích vyšší vrstvy

Toaletní stolky mají bohatou historii. Ty první vznikly již před staletími, konkrétně v 17. století. Původně byly určeny pro šlechtičny a do měšťanských domů se dostaly až o něco později. Koncept se příliš nezměnil, původní toaletní stolky měly stejný účel jako ty současné. Usnadňovaly ženám péči o vzhled a zároveň sloužily jako úložné prostory pro příslušenství a pomůcky všeho druhu (kartáče, voňavky, paruky…).

Menší útlum zájmu o toaletní stolky nastal v souvislosti se stěhováním do malých panelákových bytů. Do moderní ložnice však rozhodně patří, o čemž nepochybuje snad žádná žena.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.