Finance

Kde nakoupit nábytek, vybavení domácnosti a bytové doplňky se slevou?

Dnes má člověk tolik možností, že ani neví, kde má vlastně nakupovat. Většina lidí se orientuje podle rozsáhlosti výběru či dle ceny. Takže v jakých e-shopech najdete nejzajímavější nabídky, pokud jde o domácnost a bydlení?

To se samozřejmě velmi rychle a dynamicky mění. Slevy přichází a odchází, zajímavé nabídky taktéž. Aktuálně pro vás ovšem máme pár tipů.

Chefshop.cz: Prémiové nádobí se slevou

Potřebujete vybavit kuchyň? Pak by vám určitě neměla uniknout sleva na Chefshop.cz. Se slevovým kupónem zaplatíte o 5 % méně. A když se vám podaří nakoupit nad 1000 Kč, můžete zadat kupón pro 10% slevu.

Obraznazed.cz: Moderní několikadílná dekorace

Jistě jste je také zaregistrovali. Obrazy složené z několika dílů jsou v poslední době velmi oblíbené. Co kdybychom vám prozradili, že se vztahuje na bytové doplňky sleva, která vám umožní získat takový obraz o 10 % levněji? Opět stačí mít slevový kód.

Butlers.cz: Ráj milovníků zajímavého stylu

Potrpíte si na originalitu? Butlers.cz si zamilujete. Aktuálně tam probíhá 20% sleva na venkovní nábytek, takže pokud ještě nemáte vybavenou zahradu, je nejvyšší čas to napravit. Garantujeme, že na tomto e-shopu budete schopní strávit celé odpoledne. Stylovější nabídku vybavení a doplňků do domácnosti byste hledali jen těžko.

Sconto.cz: Sleva 35 %

Velmi lákavou nabídkou se chlubí Sconto nábytek. Když při nákupu zadáte ten správný slevový kód, získáte slevu ve výši 35 %, což je skutečně hodně. Nakoupíte tak o čtvrtinu levněji. Na nic ovšem nečekejte, protože začátkem června tato nabídka končí.

Promo kódy (slevové kódy, slevové kupóny) se dají dohledat na internetu kdykoliv. Nejlépe na specializovaných portálech, jako je třeba SlevovyKupon.net. Fungují po celý rok, jen si musíte dát pozor, které jsou zrovna aktuální. Když však před nákupem tyto kódy pohledáte, jistě se vám podaří nakoupit se slevou.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.