Exteriér

Dlažba jako na zámku

Přemýšlíte, jak vkusně a zároveň prakticky upravit prostor před vaším rodinným domem? Potřebujete zpevnit příjezdovou cestu, vybudovat parkovací plochu, terasu nebo chodníček? Ať už máte v merku cokoliv, jedno z nejlepších řešení představuje zámková dlažba. Možnosti jejího využití jsou skutečně pestré a kromě zmíněných příkladů jsou vhodné i k realizaci bezbariérového přechodu nebo venkovních schodů.

Zámková dlažba a její výhody

Zámková dlažba má oproti jiným typům povrchů spoustu výhod. Její vysoká funkčnost jde ruku v ruce s moderním vzhledem, který se hodí prakticky k libovolnému exteriéru. Mezi další přednosti patří snadná údržba, dlouhodobá životnost a rychlá pokládka, která se obejde bez náročných technologických a chemických procesů.

Pokládka zámkové dlažby

Základními prvky zámkové dlažby jsou betonové kameny různých tvarů, povrchů a barev. Pokládají se do štěrkového lože, které je ohraničeno obrubníkem či palisádou. Před pokládkou je nezbytné štěrkové lože zhutnit a po položení dlaždic zapískovat spáry.

Tip pro Pražany a středočechy

Hledáte někoho, kdo má s pokládkou zámkové dlažby letité zkušenosti? Zámková dlažba Petr Blažek působí již od roku 1992 a realizací dlažeb se zabývá od roku 1998. Na počátku spolupráce je prvotní konzultace, během které si vyberete dlažbu tvar a velikost. S výběrem vám samozřejmě poradí odborníci.

Dlažba Petr Blažek je certifikovanou montážní firmou největšího českého výrobce dlaždic, firmy BEST a využívá kvalitní výrobky českých firem BEST a SEMMERLOCK – COLORBETON, které jsou opatřeny speciální impregnací QSAVE. Ta brání beton chrání před vsakováním vody a zaručuje jeho dlouhodobou trvanlivost a zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu dlažby. Zajímavou alternativou je také dlažba pro nevidomé s hmatovým povrchem.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.