Elektronika

Když stolní PC zabírá moc místa

Ještě před deseti lety nebyly notebooky zdaleka tak rozšířené, jako dnes. Ve většině domácností byly stolní PC, od kterých se dnes stále více upouští. Důvod je prostý, notebooky jsou cenově přijatelnější, stejně výkoné a také mnohem skladnější.

 

Pokud máte doma mastodontní PC a je vám líto se ho zbavit a vyměnit za notebook, udělejte si z něj alespoň stylovou dekoraci. Na internetu, ale i v kamenných prodejnách seženete celou řadu atraktivních doplňků, jako jsou moderní počítačové skříně, velmi povedené klávesnice a myši a nádherné monitory. Udělejte si ze stolního počítače atraktivní doplněk vaší pracovny a vyšperkujte si ho. Velmi povedené jsou zejména průhledné case, do kterých si můžete dát neonové světla. To je efektivní zejména večer při zhasnutých světlech.

 

Počítejte však s tím, že za pár let budou stolní počítače ještě více nemoderní a přestanou se i vyrábět. Vždyť již dnes je nabídka stolních počítačů velmi omezená a největší sortiment zaujímají notebooky. Poměrně dobrým řešením jsou stolní PC, které mají své vnitřnosti v monitoru. Ušetříte tak spoustu místa a zároveň si dopřejete výstřelek moderní techniky.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.