Skvělé tipy

Každý týden nový svět s Tchibo

Mnohé obchody mají pro vás stejnou nabídku týdne a jen málokdy dochází k její obměně. To se týká kamenných i internetových obchodů. Máte rádi pestrou nabídku a chcete se nechávat překvapovat novým zbožím každý týden?

Navštivte obchod Tchibo. Prodejny Tchibo najdete na několika místech v České republice, ale všem dostupný je i internetový obchod Tchibo.

Každý týden pro vás připravujeme novou aktuální kolekci, která odpovídá ročnímu období, ale i dalším událostem (Velikonoce, Vánoce, sv. Valentýn atd.). Vždy si můžete vybírat z rozmanitého zboží. Kávu Tchibo znají zřejmě všichni, ale v obchodu Tchibo poznáte i další atraktivní zboží. Patří do něj oblečení Tchibo, parfémy, módní doplňky, vybavení do bytu či domu, vybavení na zahradu, sportovní oblečení atd. Stačí, abyste měli rádi kvalitní a atraktivní zboží, a v široké nabídce si jistě vyberete i vy. A když ne? Určitě to vyjde příští týden. S nabídkou na příští týden se můžete seznámit předem.

E-shop Tchibo vám umožňuje provést objednávky telefonicky i online. Nákupy jsou jednoduché a vyberete si i z několika způsobů platby.

Tchibo pro vás každý týden připravuje nový svět. Seznamujte se s ním a nakupujte pěkné zboží za příznivou cenu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.