Skvělé tipy

Každý týden nový svět s Tchibo

Mnohé obchody mají pro vás stejnou nabídku týdne a jen málokdy dochází k její obměně. To se týká kamenných i internetových obchodů. Máte rádi pestrou nabídku a chcete se nechávat překvapovat novým zbožím každý týden?

Navštivte obchod Tchibo. Prodejny Tchibo najdete na několika místech v České republice, ale všem dostupný je i internetový obchod Tchibo.

Každý týden pro vás připravujeme novou aktuální kolekci, která odpovídá ročnímu období, ale i dalším událostem (Velikonoce, Vánoce, sv. Valentýn atd.). Vždy si můžete vybírat z rozmanitého zboží. Kávu Tchibo znají zřejmě všichni, ale v obchodu Tchibo poznáte i další atraktivní zboží. Patří do něj oblečení Tchibo, parfémy, módní doplňky, vybavení do bytu či domu, vybavení na zahradu, sportovní oblečení atd. Stačí, abyste měli rádi kvalitní a atraktivní zboží, a v široké nabídce si jistě vyberete i vy. A když ne? Určitě to vyjde příští týden. S nabídkou na příští týden se můžete seznámit předem.

E-shop Tchibo vám umožňuje provést objednávky telefonicky i online. Nákupy jsou jednoduché a vyberete si i z několika způsobů platby.

Tchibo pro vás každý týden připravuje nový svět. Seznamujte se s ním a nakupujte pěkné zboží za příznivou cenu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.