Kancelářské křeslo musí být pohodlné a elegantní

Trávíte-li spoustu času v kanceláři nebo pracovně, nepodceňujte výběr křesla. Pokud vás trápí nepříjemné bolesti zad a hlavy, nečekejte a vyměňte své stávající křeslo nové. Vyberte si takové, které vám poskytne maximální komfort a zároveň vás bude reprezentovat. Nesnažte se ušetřit za každou cenu a nedělejte kompromisy vůči kvalitě. I za přijatelné peníze lze koupit křeslo, které bude odpovídat vašim vysokým nárokům na pohodlí a estetiku a přesto vám neudělá vítr v peněžence.

Jak vybrat kancelářské křeslo?

Při výběru křesla se snažte upřednostnit funkčnost před designem. Vaše nové kancelářské křeslo musí disponovat co největším množstvím polohovatelných částí a kvalitním čalouněním, které se hned tak neopotřebuje. Všem výše zmíněným požadavkům vyhovuje luxusní kancelářské křeslo s moderním designem, které vyrábí jeden z nejvýznamnějších českých výrobců, společnost Alba CR spol .s.r.o. Model „Joo“ disponuje prodyšným opěrákem, posuvným sedákem, bederní opěrkou a prodyšným 3D podhlavníkem vyšší třídy. Opěrák tvoří prodyšná síť a typ sedáku je volitelný (prodyšný / čalouněný). Područky jsou vyrobeny z velmi odolného polyuretanu a kříž z leštěného hliníku. Na tomto křesýlku vás záda rozhodně nerozbolí a jeho propracovaný design zvýší estetický dojem z vaší kanceláře. Kancelářské křeslo Joo Pokud vás moderní look nezaujal modelu Joo, porozhlédněte se v nabídce renomované české firmy po jiné variantě, která bude odpovídat vašemu vkusu. V nabídce najdete kancelářské židle a křesla vyšší třídy, ale také velmi levné a přesto dostatečně kvalitní modely. Na své si přijdou i osoby, které mají, kvůli vyšší hmotnosti, s hledáním vhodného křesla problém.

O společnosti Alba CR

Společnost Alba CR byla založena v roce 1992 a již mnoho let patří mezi špičku mezi českými výrobci kancelářských křesel a židlí. Spolupracuje s renomovanými subdodavateli, neustupuje se svých nároků na prvotřídní jakost a neustále vyvíjí nové technologie. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na www.albacr.eu, nebo na některé z kamenných poboček. V České republice je najdete v Praze, Brně a Ostravě.

Publikováno: 04. 07. 2014

Kategorie: Interiér

Autor: Adam