Interiér

Kancelářské křeslo musí být pohodlné a elegantní

Trávíte-li spoustu času v kanceláři nebo pracovně, nepodceňujte výběr křesla. Pokud vás trápí nepříjemné bolesti zad a hlavy, nečekejte a vyměňte své stávající křeslo nové. Vyberte si takové, které vám poskytne maximální komfort a zároveň vás bude reprezentovat. Nesnažte se ušetřit za každou cenu a nedělejte kompromisy vůči kvalitě. I za přijatelné peníze lze koupit křeslo, které bude odpovídat vašim vysokým nárokům na pohodlí a estetiku a přesto vám neudělá vítr v peněžence.

Jak vybrat kancelářské křeslo?

Při výběru křesla se snažte upřednostnit funkčnost před designem. Vaše nové kancelářské křeslo musí disponovat co největším množstvím polohovatelných částí a kvalitním čalouněním, které se hned tak neopotřebuje. Všem výše zmíněným požadavkům vyhovuje luxusní kancelářské křeslo s moderním designem, které vyrábí jeden z nejvýznamnějších českých výrobců, společnost Alba CR spol .s.r.o.

Model „Joo“ disponuje prodyšným opěrákem, posuvným sedákem, bederní opěrkou a prodyšným 3D podhlavníkem vyšší třídy. Opěrák tvoří prodyšná síť a typ sedáku je volitelný (prodyšný / čalouněný). Područky jsou vyrobeny z velmi odolného polyuretanu a kříž z leštěného hliníku. Na tomto křesýlku vás záda rozhodně nerozbolí a jeho propracovaný design zvýší estetický dojem z vaší kanceláře.

Kancelářské křeslo Joo

Pokud vás moderní look nezaujal modelu Joo, porozhlédněte se v nabídce renomované české firmy po jiné variantě, která bude odpovídat vašemu vkusu. V nabídce najdete kancelářské židle a křesla vyšší třídy, ale také velmi levné a přesto dostatečně kvalitní modely. Na své si přijdou i osoby, které mají, kvůli vyšší hmotnosti, s hledáním vhodného křesla problém.

O společnosti Alba CR

Společnost Alba CR byla založena v roce 1992 a již mnoho let patří mezi špičku mezi českými výrobci kancelářských křesel a židlí. Spolupracuje s renomovanými subdodavateli, neustupuje se svých nároků na prvotřídní jakost a neustále vyvíjí nové technologie. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na www.albacr.eu, nebo na některé z kamenných poboček. V České republice je najdete v Praze, Brně a Ostravě.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.