Interiér

Masážní křeslo – neobyčejný kus nábytku, který zastane funkci maséra

Bolí vás celé tělo a sbíráte všechny síly na cestu do nejbližšího wellness centra? Masáž v podání statného maséra nebo šikovné Thajky by vaše problémy jistě vyřešila, ale proč sahat po dočasném řešení, když si můžete dokonalou masáž užívat každý den? Nechápete? I váš obývací pokoj můžete jednoduše proměnit na soukromé wellness. Pořiďte si masážní křeslo a oddávejte se nekonečné relaxaci kdykoliv se vám zamane. Ale skutečně může kus nábytku nahradit zkušeného profesionála, který si vás prohmatá a zjistí, na co se má zaměřit? Odpověď zní:“Samozřejmě!“

Individuální péči zajišťují senzory

Zajímá vás, jak masážní křeslo odhadne vaše potřeby? Velmi jednoduše. Nejde o kus nábytku, který nějakým způsobem vibruje, ale o inteligentní přístroj s množstvím senzorů. Dokáže individuálně reagovat a díky nepřebernému množství funkcí přizpůsobí režim tak, aby vám maximálně vyhovoval. Tedy alespoň křesla, která vyrábí renomovaní výrobci.

Sanyo Zero Gravity

V Zemi vycházejícího slunce nemají na návštěvu maséra čas

Historie prvních masážních křesel se datuje o čtyřicet let zpět a pochází z Japonska, Mekky moderních technologií. S výrobou začala společnost Inada, která reagovala na potřeby zaneprázdněných Japonců. Ti neměli a nemají příliš mnoho volného času a místo zdlouhavé návštěvy masážního salonu volí masáž v pohodlí domova. Inada patří mezi špičku i dnes, ale věrně ji sekundují i další výrobci. Mezi ty nejlepší patří relaxační křesla od Sanyo, ale za zmínku stojí i americké přístroje Human Touch.

Ve stavu bez tíže

Nejlepší masážní křesla disponují spoustou funkcí a zvládají několik druhů masáží. Některá připomínají nábytek z daleké budoucnosti a jiná svým designem korespondují s klasickým nábytkem. Nejdostupnější křesílka jsou k mání již za deset až dvacet tisíc, ale za skutečně prvotřídní modely si až několikanásobně připlatíte. Na druhou stranu – funkce „Zero gravity“, která se inspiruje ve stavu bez tíže a metodice, která se využívá v rámci kosmického výzkumu NASA, není k zahození.

Mohli bychom pokračovat ještě velmi dlouho, ale nejlépe uděláte, když se o kvalitách masážních křesel přesvědčíte na vlastní kůži. Obraťte se na specializovaného prodejce masazni-kresla.cz a domluvte se na předváděcí akci na pražských Stodůlkách. Trávíte-li většinu času u počítače, nezapomeňte vyzkoušet také kancelářské židle.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.