Pro děti

Jak vybrat přebalovací pult?

Narození miminka je začátek zbrusu nové životní kapitoly. Ohromný veletoč samozřejmě přichází především s prvním dítkem, každé další pak „jen“ přidává radosti i starosti navíc. Mezi nové povinnosti, které mají rodiče malého prcka na starost, patří přebalování. A protože tato činnost zpočátku zabírá docela podstatné množství času, není od věci zvážit investici do přebalovacího pultu či podložky. Jak vybrat ten správný kus a na co si dát pozor?

Proč si přebalovací pult (ne)pořídit?

Na otázku, zda se náhodou bez přebalovacího pultu dost dobře neobejdete, si musíte odpovědět sami.

Začněme nevýhodami. Bude vám zabírat místo a pravděpodobně nebude příliš ladit s ostatním nábytkem. A navíc vám lehce provětrá peněženku – ceny přebalovacích komod se pohybují řádově v tisícikorunách.

Negativa máme za sebou. A teď výhody, které vás pravděpodobně přesvědčí k nákupu. V prvé řadě jde o komfort. Rozhodnete-li se přebalovat na posteli či na zemi, vaše záda vám nepoděkují. Ale nejen to. Dítě vám z přebalovací podložky/pultu neuteče, což se na posteli/zemi stává běžně.

No a pokud si pořídíte „kombo“ přebalovacího pultu a komody, získáte úložný prostor pro pleny, oblečení a další věci, které beztak nemáte kam dát, protože domácnost není nafukovací. A až dítko odroste, jednoduše pult z komody sundáte a budete ji používat samostatně.

Jak vybrat a nepřebrat?

Především si rozmyslete, jestli chcete dítě přebalovat na jednom místě, nebo budete pultík průběžně přemisťovat.

Pokud již máte nábytek, který nabízí dostatečně velkou plochu – a další komodu nepotřebujete nebo na ni nemáte místo, pořiďte si přebalovací podložku. Ideálně se zvýšenými okraji, pevným dnem (není nezbytné, pokud podložku položíte na pevný podklad) a ze snadno čistitelného materiálu bez škodlivých změkčovadel.

Bohatou nabídku přebalovacích pultů, komod a podložek najdete v e-shopu bambino.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.