Pro děti

Jak vybrat přebalovací pult?

Narození miminka je začátek zbrusu nové životní kapitoly. Ohromný veletoč samozřejmě přichází především s prvním dítkem, každé další pak „jen“ přidává radosti i starosti navíc. Mezi nové povinnosti, které mají rodiče malého prcka na starost, patří přebalování. A protože tato činnost zpočátku zabírá docela podstatné množství času, není od věci zvážit investici do přebalovacího pultu či podložky. Jak vybrat ten správný kus a na co si dát pozor?

Proč si přebalovací pult (ne)pořídit?

Na otázku, zda se náhodou bez přebalovacího pultu dost dobře neobejdete, si musíte odpovědět sami.

Začněme nevýhodami. Bude vám zabírat místo a pravděpodobně nebude příliš ladit s ostatním nábytkem. A navíc vám lehce provětrá peněženku – ceny přebalovacích komod se pohybují řádově v tisícikorunách.

Negativa máme za sebou. A teď výhody, které vás pravděpodobně přesvědčí k nákupu. V prvé řadě jde o komfort. Rozhodnete-li se přebalovat na posteli či na zemi, vaše záda vám nepoděkují. Ale nejen to. Dítě vám z přebalovací podložky/pultu neuteče, což se na posteli/zemi stává běžně.

No a pokud si pořídíte „kombo“ přebalovacího pultu a komody, získáte úložný prostor pro pleny, oblečení a další věci, které beztak nemáte kam dát, protože domácnost není nafukovací. A až dítko odroste, jednoduše pult z komody sundáte a budete ji používat samostatně.

Jak vybrat a nepřebrat?

Především si rozmyslete, jestli chcete dítě přebalovat na jednom místě, nebo budete pultík průběžně přemisťovat.

Pokud již máte nábytek, který nabízí dostatečně velkou plochu – a další komodu nepotřebujete nebo na ni nemáte místo, pořiďte si přebalovací podložku. Ideálně se zvýšenými okraji, pevným dnem (není nezbytné, pokud podložku položíte na pevný podklad) a ze snadno čistitelného materiálu bez škodlivých změkčovadel.

Bohatou nabídku přebalovacích pultů, komod a podložek najdete v e-shopu bambino.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.